ZasmakujRadosci.pl proponuje pełen uroku zestaw, który umili długie, jesienne wieczory.

Koc Miss Lucy Oslo – wprowadzi do mieszkania ciepły i przyjemny nastrój. To designerskie i wyrafinowane uzupełnienie aranżacji. Wyjątkowo miękki i przyjemny, doskonale zatrzymuje ciepło.

Jakościowa faktura koca sprawi, że nawet najprostsza sofa nabierze unikalnego, modnego charakteru. Sprawdzi się dodatkowo jako narzuta na łóżko. Tkanina hamuje gromadzenie kurzu i roztoczy, może być użytkowana przez dzieci i osoby o wrażliwej skórze.

Koc jest wolny od szkodliwych barwników i bezpieczny dla zdrowia. Łatwy w pielęgnacji, nie skurczy się i nie spłowieje, pod warunkiem, że wypierzesz go w temperaturze 40oC.

Kubek Florina Dukato – to harmonijne połączenie nowoczesnego wzornictwa z tradycyjną formą i unikalną kolorystyką. Subtelne ciepłe kolory zyskały fakturę spłaszczonych plastrów miodu. Kubek wykonano z wysokiej jakości porcelany, odpornej na uszkodzenia i wyszczerbienia.

Modny gadżet okazuje się odporny na wysokie temperatury – bezpiecznie myjemy go w zmywarce. Kawa czy ulubiona herbata zaparzone w designerskim kubku to idealny pomysł na chwilę przyjemności.

 

Graj o 1 z 3 idealnych zestawów na jesienne wieczory od marki ZasmakujRadości.pl.

Nagrodami w konkursie są:

- koc Miss Lucy Oslo (150x200 cm, kolory: jasnoszary lub beżowo-brązowy)

- kubek Florina Dukato (beżowy, biały, szary)

 

Aby wygrać, opisz w kilku zdaniach SWÓJ PLAN NA JESIENNE WIECZORY.

 

Odpowiedź prześlij na adres: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa od 19 października 2018 roku do 06 listopada, godz. 23.59.

Najlepsze odpowiedzi wybierze Jury konkursowe.

 

Zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych i marketingowych związanych z działaniami prowadzonymi przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych na portalu trendz.pl (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!