Wielkanocne potrawy wymagają starannego przygotowania, sporego nakładu czasu i pracy oraz szczypty wiosennej radości. Tradycyjne dania najlepiej będą smakować, kiedy przygotujemy je w wyjątkowych naczyniach, ozdobionych ze szczególnym pietyzmem i dokładnością. Kolekcja naczyń Emalia Polska Pleszew z nowym wzorem Return to the Village z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom rustykalnych aranżacji.

Wysoka jakość surowców i oryginalne zdobnictwo to atuty naczyń Emalia Polska Pleszew. Gładka powierzchnia naczyń zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu i smaku – można więc mieć pewność, że świąteczne smakołyki będą przygotowane idealnie. Naczynia można stosować na każdym rodzaju płyty – również indukcyjnych, a nawet używać do podgrzewania potraw w piekarniku.

Jeżeli chcesz wygrać zestaw naczyń Emalia Polska Pleszew, wystarczy, że odpowiesz w kreatywny sposób na pytanie:

Jaką potrawę Wielkanocną ugotowałabyś / ugotowałbyś w garnkach emaliowanych?

Podziel się z nami odpowiedzią i wygraj 1 z 3 zestawów naczyń emaliowanych Emalia Polska Pleszew (garnek + kubek).

Odpowiedź prześlij na maila: sylwia@trendu.pl do 15 kwietnia, godz. 23.59.

Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadcza, że zapoznał się z  Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy) i Polityką Prywatności (http://trendu.pl/polityka-prywatnosci-trendz-pl)

Wszystkie produkty Emalia Polska Pleszew są dostępne w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl.

POWODZENIA !!!