Bardzo dziękujemy za Wasz udział w konkursie i maile z mądrościami życiowymi Waszych Babć. Z wielką przyjemnością przeczytaliśmy wszystkie maile. Musimy przyznać, że już dawno nic tak nas nie wzruszyło. Bardzo bardzo dziękujemy. Najchętniej obdarowalibyśmy wszystkich Was. Mamy jednak tylko 5 nagród, które otrzymują:

1. Natalia Wiankowska

2. Magdalena Rabow

3. Michał Gołata-Niemiec

4. Krystyna Smuga

5. Justyna Matuszewska

 

Buña to nowa marka kosmetyków firmy Basel Olten Pharm. Modne produkty firmy bazują na tradycyjnych recepturach i naturalnych składnikach, po które sięgały poprzednie pokolenia.

Modne kosmetyki Buña zawierają rozmaryn, melisę, aloes i szałwię.

Producent proponuje prostą, naturalną i tradycyjną pielęgnację, dostępną dla każdego. Łączy polską tradycję zielarską i współczesne technologie, oferując skuteczne i proste sposoby na pielęgnację urody.

Do wygrania:

- 3 zestawy kosmetyków Buña z melisą

- 2 zestawy kosmetyków Buña z aloesem.

W skład każdego zestawu wchodzą: płyn micelarny, maseczka i krem do twarzy.

Zadanie konkursowe:

Opisz w kilku zdaniach „Mądrość życiową swojej babci”

 

Tekst prześlij na adres e-mail: sylwia@trendu.pl

Konkurs trwa do 23 listopada 2017 roku, godz. 23.59.

 

Jury wyłoni zwycięzców spośród autorów najlepszych tekstów. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie stworzonych przez siebie treści w celach promocyjnych/marketingowych przez Organizatora i oświadczają, że zapoznali się z Regulaminem konkursów internetowych (http://trendu.pl/regulamin-konkursy)

POWODZENIA !!!