W tym sezonie Chris Peters i Shane Gabier podążali w różnych kierunkach, by znaleźć inspirację dla swoich kolekcji. Powstawała zbieranina trendów, motywów, pomysłów. Elementy sportowe, grunge czy egzotyka mieszały się w tyglu i wyrastał dziwny twór. Ostatnia ich kolekcja przez takie działania nie była sfokusowana, przez co nie nabrała cech spójności i wyrazistości.

W kolekcji wiosna / lato 2015 Creatures Of The Wind zachowało równowagę pomiędzy kreatywnością a komercyjnością projektów. To, co mnie urzekło, to różnorodność płaszczy, które wyrastają na główny trend najbliższych sezonów. Polecam obejrzeć jasny płaszcz w kolorze migdałowym z wręcz rzeźbiarską konstrukcją pod szyją i zaokrąglonymi ramionami. Idealnie kontrastuje z czarną prostą sukienką do kolan.

Trzeba zaznaczyć, że wszystkie długości w kolekcji są przedłużone, a linie kanciaste. Dominują spodnie z wysoką talią, lekko przycięte u dołu. Nie sposób nie zauważyć nadruków z niebiesko-białymi płatkami i intensywnymi kolorystycznie paskami czy motywami kwiatowymi. Kolory są żywe i świeże, chociaż nie rażące. Warty polecenia jest zestaw złożony z ołówkowej spódnicy w drobną kratkę za kolano z kanciastą bluzką z oryginalną aplikacją u góry. Elegancki strój, a jednocześnie nadający się do założenia na co dzień.

Dobra kolekcja Creatures Of The Wind z mocnymi akcentami w postaci płaszczy i sukienek.