Nietrafiona karafka do alkoholu, za duży sweter, lampka nie w tym fasonie...Koniec z nietrafionymi prezentami. Firma Gogift ma pomysł jak sprawić by każdy prezent przypadł do gustu obdarowanego. Po prostu musi on swój prezent przeżyć... I to dosłownie.

Oryginalne, zawsze trafione i przede wszystkim bardzo modne. Prezenty w formie przeżyć, które w pamięci zostają na zawsze są już dostępne w naszym kraju i to dla każdego.

Zamiast kupować komuś skarpetki, butelkę drogiego alkoholu czy kwiaty, możemy zdecydować się na coś bardziej oryginalnego i nowoczesnego. Szybko i niedrogo a na dodatek wszędzie i o każdej porze bo przez internet.

Sam pomysł jest banalnie prosty. Z bogatej oferty propozycji wybieramy np. jazdę quadem albo lot szybowcem. Możemy tez zdecydować że bliska nam osoba spędzi udany weekend w spa a nawet...nagra własną płytę. Płacimy a ten, komu chcemy zrobić niespodziankę, otrzymuje voucher. Ma rok na wykorzystanie prezentu. Realizacja może odbyć się w dowolnie wybranym przez obdarowanego miejscu i czasie. Można też stworzyć pakiet, w ramach którego obdarowany będzie mógł wybrać spośród kilku prezentów. Na taki wariant decyduje się coraz więcej firm, które chcą obdarować w ten sposób swoich pracowników i kontrahentów. Pakiety są każdorazowo przygotowywane zgodnie w wymaganiami klienta, posiadają logo firmy, specjalną dedykację oraz zakres usług możliwych do realizacji specjalnie wyselekcjonowanych według klucza określonego przez Klienta.

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.gogift.pl