Gwiazdom Hollywood nie trzeba go przedstawiać. Jest ich naczelnym projektantem na wielkie gale i międzynarodowe imprezy (autor sukni Miley Cyrus na rozdanie Oskarów). Kolekcję Zuhaira Murada znalazłam na stronach internetowych Mango. Śmiało przyznam - jestem zachwycona i porwana do krainy tysiąca i jednej nocy. I tylko mała myśl kiełkuje w mej głowie, gdzie ja takie cudo bym założyła w Polsce?

W serii dla Mango dominują suknie, ale za to jakie! Miłośniczki zdobień, dodatków, drogich materiałów, kamieni szlachetnych i złota się nie zawiodą. Znakiem rozpoznawczym kolekcji jest miraż kultur Libanu, Egiptu i Grecji. Znajdziemy też limitowane modele butów i biżuterii. Również jakość wykonania nie wzbudza moich zastrzeżeń. Barwy są mocne, żywe i błyszczące. Całość jest przyjemna dla oka, ale powoduje we mnie naprawdę skrajne emocje. Niby chciałabym tak się ubrać, ale wciąż to pytanie GDZIE? Niemniej, nie mówię nie! Mam w tej kolekcji moją ulubienicę – długą, asymetryczną, czarną suknię ze złotym paskiem, którą śmiało mogę założyć na wieczorne wyjście oraz koralową sukienkę w kolano ciekawie drapowaną, która z przepychu ma tylko złoty pas pod biustem.

Zuhair Murad jest kolejnym projektantem tworzącym dla znanej hiszpańskiej marki. W ostatnim czasie z Mango współpracowały też siostry Cruz. Zdobne stroje znajdziemy w sklepach Mango oraz na stronach internetowych Mangoshop. Ceny nie są niskie, ale sądzę, że warte są danej kreacji za hollywoodzki glamour. Mam nadzieję, że założy je nie tylko hinduska księżniczka, ale i współczesna Polka

Więcej na jejmoda.pl