MMC studio design jako jedyni polscy projektanci zostali zaproszeni na volvo fashion week w Moskwie, który odbywał się pod koniec października wreprezentacyjnym miejscu - Gostinym Dworie. W trakcie tygodnia mody swoje kolekcje zaprezentowali znani rosyjscy projektanci Valentin Yudashkin, Max Cheernitsov, Efremov, a także gość specjalny Thierry Mugler.  Studio MMC pokazało swoją najnowszą kolekcję na wiosnę 2010. 
W najnowszej kolekcji dominują delikatne odcienie ecru, złotawe beże, blado niebieskie skontrastowane z czernią połyskliwe jedwabie, bawełny, mieszanki wełny z jedwabiem, lekkie techniczne jedwabie to
elementy wiosennej kolekcji. Kolekcja MMC to połączenie nowoczesnej kobiecości z elementami casual, sortowymi, luźne kurtki z lekkich, powietrznych nylonów, powlekanych jedwabi.

Płaszcze wariacje na temat trenczu, szczególnie beżowo-złoty o podwójnym efekcie, odpinanym dole. Kobiece, dopasowane spódniczki z elementem falbany. Cekiny, pajety zmieniające kolor w świetle w wersji codziennej; delikatna, wysmakowana kolorystyka od ecru, przez złociste beże do szaro- niebieskich. Druki wyglądające jak ręcznie namalowane - z gestu. Elementem powtarzającym się jest falbana przetwarzana na różne sposoby, wszywana w boczny szew lub pojawiająca się na przodzie. Zachwycające kroje pełne pomysłowości i elegancji. Kreacje projektantów MMC wszyscy pamiętamy z Fashion Week Poland gdzie również zostali zaproszeni.