Lookbook z kolekcją mody pre-fall 2017 Mary Katrantzou to przede wszystkim tkaniny podkreślone intensywnymi kolorami i dynamicznymi wzorami. Propozycja projektantki dla pań na sezon 2017 jest kobieca i ekscentryczna.

Mary Katrantzou znana jest ze swoich oryginalnych printów, w tej kolekcji także pozostała wierna swojej tożsamości i przekonaniom. Cudowne wzory zdominowały projekty i ewidentnie królują na tkaninach. Wzorzyste nasycone kolory ubrań doskonale wypadają na tle neonowego tła.

Nowa linia odzieży składa się z kobiecych długich sukienek i spódnic, eleganckich garniturów i kombinezonach oraz dziewczęcych sukienek mini. Niewielka ilość akcesoriów jest doskonałych zabiegiem, by nie odciągać wzroku od bogatych nadruków. Niemniej jednak w kolekcji znalazły się kolorowe futrzane etole i delikatna biżuteria na włosach modelki.

Nowa kolekcja Mary Katrantzou to perfekcyjne połączenie mody vintage z bogactwem odważnych printów. Zwróćcie zwłaszcza uwagę na niebieską sukienkę wiązaną pod szyją, z misternym haftem oraz marszczoną spódnicą ściętą po skosie – mistrzostwo !!!