Sezon świąteczny czas zacząć. Przeładowane, ustrojone galerie handlowe, reklamy zabawek non-stop w telewizji, wszechobecna piosenka Last Christmas. Świąteczne szaleństwo. I odwieczne pytanie: co kupić? Mamy dla Was pierwszą propozycję oryginalnego prezentu, utrzymanego w świątecznym klimacie.

Odzieżowa marka Once Upon A Tree wypuściła na rynek serię fantazyjnych swetrów ze świątecznymi motywami, ale nawiązującymi do kultowej, średniowiecznej sagi Gra o Tron. Nie znajdziemy na swetrach kiczowatych reniferów z czerwonym nosem czy oklepanych mikołajów, ale haftowane starodawne symbole, zamki, smoki, jelenie i motto każdej serialowej rodziny królewskiej.

Klasyczny krój swetrów i ogólny styl świątecznej serii Once Upon A Tree nie do końca może spełniają standardy mody ze światowych wybiegów. Oglądając projekty, nie sposób wyzbyć się lekkiego uczucia kiczu i tandety. Niewątpliwie jednak na tle innych tego typu świątecznych ubrań taka stylistyka może wzbudzić entuzjazm chociażby u fanów serialu.