W magazynie Vogue Paris „Playtime” zaprezentowano trendy akcesoria, które będą dominowały w 2017. Modne okulary z retro motywem to połączenie stylu z lat 80., 90. i wczesnych lat schyłku drugiego tysiąclecia z nowoczesnymi, wręcz futurystycznymi liniami XXI wieku.

Seria obrazów zawiera w sobie niemal wszystko, co było charakterystyczne w minionych dekadach. Rzeźbione, niedopasowane oprawki, kryształowe dodatki, kształt rodem z kultowego filmu Matrix czy przyciemnione, brązowe szkła zaskakują świeżością i  lekkością. Wydawać by się mogło, że historia zatoczyła koło i powróciła do punktu wyjścia, ale w nowoczesnej, zmodernizowanej formie. Wszystkie linie i kształty wydają się na pozór znajome, ale jednocześnie sprawiają wrażenie nowych czy wręcz futurystycznych.

Do sesji zdjęciowej w kwietniowej edycji Vogue Paris pozowała modelka Julia Fafstrom. Zdjęcia wykonał Ben Hassett, zaś stylizacje Celia Azoulay. Modne okulary połączono z klasycznymi liniami ubrań i tekstur. Czarno-białe kropki na delikatnej zmysłowej bluzce obok ciężkiej tweedowej kurtki. Babcina czerwona koszula w czarne kropeczki z staromodnym wiązaniem pod szyją i nowoczesna połyskliwa czarna kurtka. Doskonała sesja z perfekcyjnymi akcesoriami.