Wiosenne promienie słońca najpiękniej odbijają się od błyszczących karoserii ekskluzywnych i sportowych samochodów. Spójrzmy zatem na Alfę Romeo Brera - „European Car of The Year 2007” w Japonii.

Ten prestiżowy tytuł przyznano włoskiemu samochodowi za: elegancję, stosunek możliwości technicznych do ceny oraz jakość wykończenia wnętrza. Calość zaprojektował nie kto inny tylko sam sławny Giorgetto Giugiaro.

Podkreśla to fakt, że Alfa Brera stanowi jedyne w swoim rodzaju, połączenie takich cech jak sportowy charakter i włoska elegancja. Harmonia kształtów, w połączeniu ze znakomitą technologią sprawia, iż jest to piękny, solidny samochód o wielkiej mocy. Taki jest właśnie charakter luksusowej Alfy, która wzbudza wielkie emocje i gwarantuje maksimum przyjemności jazdy. Dzięki wykorzystaniu wyszukanych materiałów i innowacyjnych rozwiązań, takich jak szeroki, szklany dach, który rozświetla wnętrze i sprawia wrażenie przestronności - Alfa Brera posiada przytulne i bardzo wyrafinowane wnętrze, co dodaje jej linii jeszcze więcej polotu.

Pod maską z kolei silnik 3,2 V6 o mocy 260 koni, który wydaje dźwięk porównywalny tylko z silnikami V8 AMG, bokserami Porsche czy Subaru. Jest szlachetny i głęboki.

Moc i elegancja - w sam raz na wiosnę i lato.