Uwe Schmidt aka Señor Coconut czy Francesca Lombardo z Crosstown Rebels i Sanfuente królują na niezwykłym filmie dokumentalnym, który podziwiamy dzięki inicjatywnie kolektywu muzycznego Boiler Room i marce Ballantine's, znanej z najwyższej klasy whiskey.

To kontynuacja wcześniejszej muzycznej podróży, który odbywała się po rytmach rodem z Meksyku. Tym razem poznajemy fascynujący świat dźwięków rodem z Chile. To nowe rytmy inspirowane lokalną tradycją i kulturą, która jest tak odmienna od europejskiej.

Video, które prezentujemy poniżej to podróż po świecie muzyki i kultury Chile oraz prezentacja multikulturowego spotkania muzyków.

Wycieczka do świata niezwykłych eksperymentów z dźwiekiem i unikalnych doznać, które tworzą muzycy z grupy Boiler Room.

Film przybliża nam świat egzotycznej sceny muzyki klubowej i wprowadza w niezwykły, transowy i unikalny wymiar rodem z Chile.

To dokumentacja procesu przenikania się wpływów i energii między artystami, którzy reprezentują egzotyczną scenę muzyczną i nowe brzmienia rodem ze stolicy Niemiec. Tego typu wielokulturowe, przekraczające wszelkie granice doświadczenia w sztuce zazwyczaj owocują najciekawszymi produkcjami. Czy tak stało się i tym razem ? Przekonacie się oglądając video

Muzycy, którzy wspóltworzą Boiler Room to m.in. Thom Yorke, Laurent Garnier, Bonobo, Skream czy Mark Ronson. Ich występy możemy podziwiać w największych światowych metropoliach tj. Berlin, Tokyo czy Londyn.

Zachęcamy do delektowania się niezwykłym dokumentem, z najwyżej jakości whiskey od Ballantine's w tle.

Post sponsorowany przez Ballantine's.