Wówczas z pomocą przychodzimy my, czyli Katalog Marzeń – specjaliści od zadań niemożliwych! Dzięki liście pomysłów na prezenty na święta dla pary, którą znajdziesz w poniższym artykule, poszukiwanie gwiazdkowych upominków będzie nie tylko owocne, ale w dodatku przyjemne. Zerknij na nasze propozycje i wybierz spośród ich coś dla siebie (to znaczy dla pary, którą chcesz zaskoczyć!). Koniecznie skorzystaj z naszych katalogowych inspiracji, a jeśli przypadkiem nic nie wpadnie Ci w oko – bez obaw! Zobacz więcej propozycji na prezent świąteczny dla pary z Katalogu Marzeń.

1. Stwórz własną fotoksiążkę – wspomnienia zamknięte w albumie

Najpiękniejsze wspomnienia to te, do których można wracać bez końca. Jeśli przechowujemy je tylko w pamięci, z czasem blakną i rozpływają się, ale jest na to sposób! Zatrzymując najpiękniejsze i najważniejsze zdarzenia na fotografiach, mamy szansę oprzeć się upływającemu czasowi. Pomoże w tym stworzenie własnej fotoksiążki, czyli formy albumu w naprawdę nowoczesnym wydaniu. Teraz możesz podarować voucher na zaprojektowanie fotoksiążki ważnej dla Ciebie parze jak rodzice czy przyjaciele. Dzięki takiemu prezentowi na Boże Narodzenie dla pary, obdarowani będą mogli wspólnie stworzyć wyjątkową pamiątkę, która w dowolnym momencie przeniesie ich do najpiękniejszych chwil z przeszłości.

2. Sesja zdjęciowa dla pary – chwytając najpiękniejsze chwile

Innym pomysłem na fotograficzny prezent dla pary na święta jest voucher na sesję zdjęciową dla dwojga. Pod czujnym okiem doświadczonego fotografa, wybrana przez Ciebie para stworzy wyjątkowe kadry, na których uwieczni łączące ich uczucie. Taki artystyczny upominek bożonarodzeniowy dla pary to propozycja szczególnie dla tych osób, które dbają o gromadzenie wspomnień, a teraz chciałyby nimi ozdobić na przykład ulubione wnętrze w mieszkaniu. Gotowe zdjęcia z sesji dla dwojga wystarczy tylko włożyć w ramy i już – każde pomieszczenie zyska wyjątkowy charakter!

3. Weekend w SPA dla dwojga – tu czas płynie wolniej

A gdyby tak wysłać ważną dla Ciebie parę, rodziców albo dziadków, na wspólny weekend w salonie odnowy biologicznej? Takie dwa dni w SPA dla dwojga to coś więcej niż bogaty pakiet zabiegów relaksacyjnych. To także niepowtarzalna okazja do tego, aby obdarowani mogli nacieszyć się swoją obecnością i celebrować wspólne chwile do woli. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent dla pary na święta wybrać w tym roku, postaw właśnie na voucher na weekend w SPA dla dwojga! Dzięki niemu czas będzie płynął odrobinę wolniej niż zazwyczaj, a to najpiękniejsze, co możesz podarować bliskim.

4. Weekend w domku przy plaży – odetchnijcie pełną piersią

Zamiast tradycyjnego weekendu w SPA, możesz też zdecydować się na weekend w domku przy plaży! Szum wody, migotanie promieni słonecznych na powierzchni, ciepły piasek pod stopami… Oto co czeka na każdego, kto postanowi spędzić dwa dni w domku przy plaży. Taki podróżniczy prezent dla pary na Boże Narodzenie pozwoli „naładować akumulatory” i poczuć się niczym na rajskiej wyspie. I to się nazywa gwiazdkowy upominek idealny!

5. Lot widokowy samolotem Cessna – bujając w obłokach

Oto propozycja prezentu bożonarodzeniowego dla pary o mocnych nerwach! Lot widokowy dla dwojga na pokładzie samolotu Cessna dostarcza bowiem nie tylko zapierających dech w piersiach widoków. Podczas takiego podniebnego rejsu, każdy uczestnik z naprawdę bliska przyjrzy się budowie tej olbrzymiej maszyny i pod opieką kapitana pozna zasady jej funkcjonowania. Podczas lotu widokowego samolotem Cessna, osoby, które obdarujesz takim voucherem, będą naprawdę blisko chmur – czy można wyobrazić sobie piękniejsze okoliczności wspólnego spędzania czasu…?

W internetowym sklepie Katalogu Marzeń czeka na Ciebie potężna dawka pomysłów na prezenty na Boże Narodzenie dla pary. Wystarczy aktywować ten link: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-swieta-dla-pary i już!