Walentynki – czas dla par i przyjaciół

Pamiętaj, że Walentynki to nie tylko czas idealny na spędzenie go z drugą połówką, ale także z osobami, które po prostu są dla Ciebie ważne – mogą być to przyjaciele, rodzina, ale nawet... po prostu Ty. Walentynki to ten dzień w roku, w którym powinniśmy skupiać się na miłych uczuciach.

6 pomysłów na Dzień Zakochanych w domu

Walentynki to czas jedyny w swoim rodzaju, dlatego już teraz zaplanuj chwile spędzone nie tylko we dwoje. Oto kilka oryginalnych pomysłów na uczczenie Walentynek w domowym zaciszu. Ale wcale nie oznacza to, że będzie nudno i przeciętnie…

1. Oglądanie romantycznych filmów to jedna z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych opcji, jeżeli chodzi o spędzanie czasu zarówno z drugą połówką, jak i znajomymi. Dostępne w podstawowym abonamencie kanały będą oferowały ciekawe i godne obejrzenia produkcje. Warto jednak zadbać o rozrywkę na najwyższym poziomie. Telewizja przez Internet INEA to szeroki wybór kanałów tematycznych, które można aktywować na wybrany przez siebie czas i  to nawet w trakcie trwania umowy.

2. Rozpoczęcie nowego serialu z miłością jako motywem przewodnim. To również może zaoferować nam telewizja przez Internet. Warto sprawdzić ofertę, jaka danego dnia będzie dostępna w telewizji bezprzewodowej.

3. Granie w gry planszowe to nie tylko sposób na zabicie czasu, ale również przepis na świetną zabawę. Zazwyczaj nie mamy czasu na tego typu rozrywkę w ciągu tygodnia, a niekiedy nawet w weekendy. Walentynki to idealny moment, aby spędzić czas z drugą osobą i dołączyć do tej czynności odrobinę rywalizacji.

4. Wieczór z ulubioną muzyką, której chciałeś posłuchać już dawno, to świetny sposób na to, by nieco urozmaicić walentynkowy czas. Najwyższa pora, aby przesłuchać stare płyty winylowe lub kurzące się na półce płyty CD. Niech każde z Was wybierze przynajmniej trzy krążki, które kojarzą mu się z najlepszymi, minionymi latami.

5. Wspólne gotowanie może przerodzić się w piękny wieczór! Danie smakuje zawsze znacznie lepiej, jeżeli w jego stworzenie włożymy odrobinę serca i pracy. Warto wybrać taki przepis, który zazwyczaj jest dla nas zbyt czasochłonny, by wypróbować go w inny dzień tygodnia.

6. Wzajemne poznawanie swoich pasji może wydawać się nietypowym sposobem spędzenia Walentynek, ale jakże kreatywnym! Postarajcie się, aby tego dnia przedstawić swojej drugiej połówce lub przyjaciołom ukochane hobby. Dzięki temu możecie zarazić bliskie osoby miłością do czytania książek, sklejania modeli, tworzenia makramy czy grania na instrumencie.