trendy

Oczyszczanie wodorowe – jakie efekty daje?

W gabinetach medycyny estetycznej mamy do wyboru wiele zabiegów oczyszczających cerę. Jednym z najskuteczniejszych tego typu rozwiązań jest oczyszczanie wodorowe, które zbawiennie działa na naszą skórę na wielu płaszczyznach. Nie tylko oczyszcza cerę, ale także usuwa niekorzystne wolne rodniki, dzięki czemu hamuje procesy starzenia. Wpływa też na poprawę nawilżenia i jędrności cery. Przeczytaj, jakie jeszcze rezultaty daje oczyszczanie wodorowe!

 

 
Sklepy meblowe i biura nieruchomości w Warszawie

Warszawa i cała stołeczna aglomeracja to miejsca wyjątkowo chętnie wybierane zwłaszcza przez osoby młode. Co roku tysiące młodych dorosłych podejmują się nauki na tutejszych uczelniach, a wielu z nich stawia także pierwsze kroki w zawodowej karierze. Przekłada się to wszystko na zainteresowanie rynkiem stołecznych nieruchomości, który w ostatnich latach przeżywa prawdziwe oblężenie. Najczęściej interesujących nas informacji szukamy w sieci i na brak użytkowników narzekać nie mogą między innymi serwisy lokalne.

 
Dzień ojca - sprawdź co wybrać na ten wyjątkowy dzień

Dzień Ojca, obchodzony co roku 23. czerwca, to idealna okazja, aby docenić swojego tatę i sprawić mu przyjemność. Niezależnie od tego, jakim budżetem dysponujesz, gwarantujemy, że znajdziesz wśród naszych propozycji coś, co wywoła na jego twarzy szczery uśmiech. Sprawdź, jakie opcje warto wziąć pod uwagę!

 
Koncert charytatywny i aukcja dzieł sztuki na pomoc Ukrainie

Koncert charytatywny „Jest nas wielu” już 9 kwietnia 2022, w który zaangażowali się między innymi Ambasador Ukrainy, Prezydent m.st. Warszawy, Olga Tokarczuk, Adam Myjak, Artur Andrus, Agata Buzek, Stanisław Soyka i wiele innych osób. Nie może tam Ciebie zabraknąć...

 
Jak rozpoznać skutki niedoboru witaminy D?

Niedobór witaminy D – jakie są objawy? Z czego wynika zbyt niski poziom witaminy D w organizmie? Na co wpływa niedobór witaminy D i jakie konsekwencje za sobą niesie?

 
Nietrzymanie moczu – leczenie

Odpowiednie i wcześnie podjęte leczenie nietrzymania moczu to najlepszy sposób na przywrócenie komfortu życia i pozbycie się krępującego problemu. Sprawdź, jakie metody terapii proponowane są dla osób borykających się z niekontrolowaną mikcją oraz w jaki sposób poradzić sobie z konsekwencjami tej dolegliwości, zanim leczenie przyniesie efekty.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama