trendy

Johnnie Walker – w czym tkwi sekret tej najpopularniejszej whisky?

Każdy koneser wysokiej jakości trunków alkoholowych dobrze wie, że są takie marki, które jednoznacznie kojarzą się doskonałym smakiem, uwodzicielskim aromatem i luksusem. Należy do nich z pewnością Johnnie Walker Whisky. W czym tkwi sekret proponowanych przez producenta trunków, któremu zawdzięcza tak wielką rozpoznawalność na całym świecie? W dzisiejszym wpisie z uwagą przyglądamy się różnym rodzajom whisky Johnnie Walker!

 
DC vs. Marvel - kto kim się inspiruje? Porównujemy popularnych bohaterów obu Uniwersum!

Czytając lub oglądając historie o superbohaterach, masz czasem wrażenie, że są do siebie podobne? Te same moce, atrybuty, a niekiedy nawet strój głównych postaci - sprawdź, co łączy popularnych bohaterów dwóch najpotężniejszych wydawnictw - DC Comics i Marvel!

 
Jakie słodycze dla wegan?

W ostatnich latach zaczęliśmy zwracać większą uwagę na swoje wybory żywieniowe. Sprawdzamy składy, jak również interesujemy się aspektami etycznymi związanymi z produkcją, pozyskiwaniem danego produktu. Równolegle weganizm, ze sposobu odżywiania się wyewoluował w styl życia i stał się bardzo popularny tak za granicą, jak i w Polsce.

 
Dla kogo są olejki CBD?

Olejki CBD to bez wątpienia jedno z największych odkryć ostatnich lat. Mimo tego, że są one znane już od pewnego czasu, to o ich dobroczynnych właściwościach przekonujemy się dopiero od niedawna. Już teraz jednak wiadomo, że mogą one przynieść nam ulgę w wielu schorzeniach. Dla kogo są olejki z CBD?

 
Marszobiegi – zalety, efekty i podstawowe zasady treningu

Nie czujesz się na siłach, by regularnie biegać, a zwykłe spacery wydają ci się zbyt nudne? Zacznij od marszobiegu! To doskonały sposób, by spalić kalorie i poprawić swoją kondycję, nie obciążając przy tym stawów i kręgosłupa. Dowiedz się, jak poprawnie trenować marszobiegi i jakie korzyści przyniesie taki trening twojemu organizmowi.

 
Piąta edycja Konferencji Moda a biznes

12 czerwca w CAL Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu odbędzie się V edycja Konferencji Moda a biznes. Tym razem Konferencja skupi się na zmianach, jakie zaszły w związku z pandemią

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama