trendy

Zadziwiające zdjęcia autorstwa finalistów konkursu Projekt Packshot organizowanego przez Answear

Project Packshot to konkurs dla młodych i utalentowanych stylistów oraz fotografów. Celem wydarzenia jest odkrycie nowych talentów, a także umożliwienie młodym artystom osiągnięcia swoich celów zawodowych. W tym roku zadanie finalistów było bardzo inspirujące, ponieważ tematem przewodnim zdjęć była biżuteria marki Swarovski.

 
Maseczka w płachcie - czy to rzeczywiście działa?

Twoja skóra każdego dnia narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrznych., które mają negatywny wpływ na jej wygląd. Promienie UV, mróz, zanieczyszczone powietrze, klimatyzacja - nie sposób przed wszystkim się uchronić. Z tego też względu istotną rolę odgrywa codzienna pielęgnacja. Teraz może stać się jeszcze prostsza i przyjemniejsza, a to wszystko za sprawą maseczek w płachcie. Na czym polega ich fenomen? Czy maseczka w płachcie rzeczywiście jest skuteczna?

 
Natura Siberica Men - linia kosmetyków męskich, którą warto znać

Zadbany i elegancki wygląd to podstawa przede wszystkim pewności siebie i dobrego samopoczucia. Nie da się jednak ukryć, że jeszcze kilka lat temu męska kosmetyczka była po prostu... pusta. Panowie powinni pamiętać o tym, aby jej zawartość nie ograniczała się wyłącznie do żelu pod prysznic czy kremu do golenia. Mężczyźni nie mogą zapominać m.in. o produktach do oczyszczania twarzy, kosmetykach do pielęgnacji skóry głowy czy perfumach. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się naturalne kosmetyki dla mężczyzn, w tym linia Natura Siberica Men, która skradła męskie serca od momentu pojawienia się na polskim rynku kosmetycznym.

 
Sauny ranking 2021

Sauna ranking 2021: Ranking najlepszych polskich saunariów z głosowaniem internautów

 
Najmodniejsze okulary sezonu, które noszą gwiazdy

Dowiedz się, jakie okulary są teraz najmodniejsze i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.


 
Nowoczesne rozwiązania dla nowoczesnego biznesu – oferta Santander Consumer Multirent

Współczesne zmiany wymagają od nas rozwiązań, które dotychczas nie były powszechnie stosowane. Trudny czas izolacji może nieść ze sobą pozytywne zmiany, z których korzystać będziemy przez długie lata. Santander Consumer Multirent dba o to, by klienci mogli bez problemu korzystać ze wszystkich oferowanych usług. Oto przegląd nowych i ciekawych rozwiązań dla biznesu i nie tylko.

 


Konkurs: modny gadżet Quicksept

Do wygrania 5 innowacyjnych gadżetów do dezynfekcji Quicksept

Konkurs: Pokoloruj dom z TP-Link

Do wygrania 3 inteligentne żarówki LED z paletą barw RGB

Konkurs na Walentynki: żeLOVE, mistLOVE i peellove

Do wygrania 1 z 3 zestawów kosmetyków FLOSLEK Laboratorium

 

Konkurs saunowy

Do wygrania klepsydra Lugaah i atrakcyjne ubrania 

Konkurs: Sposób na piękny wygląd

Do wygrania 3 zestawy kosmetyków z linii All Day Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK


reklama