To rozdanie nagród zawsze budzi niesłychane emocje nie tylko wśród najpopularniejszych gwiazd muzyki rozrywkowej, ale także fotografów czekających na uwiecznienie mniej lub bardziej udanych kreacji tego wieczoru. Napięcie porównywalne z galą Oscarów, a może i większe, bo ulubieńcy tłumów chociaż stawiają na marki najlepszych projektantów udowadniają, że potrafią też zaszokować.

Redaktorom modowym do gustu przypadła zwłaszcza kreacja Jennifer Lopez. Piosenkarka wyglądała rewelacyjnie w czarnej, koronkowej sukni od Zahir Murad. Katy Perry, która ostatnio dzielnie trzyma się różowego koloru włosów postawiła nie na jedną, a kilka ciekawych stylizacji. Nie zawiodła także Taylor Swift, która mimo młodego wieku zawsze bezbłędnie dobiera kreację do okoliczności.

Duża niespodzianka spotkała nas ze strony Nicki Minaj, na co dzień preferującej kontrowersyjne zestawienia, tutaj uwagę zwracały raczej jej przypominające perukę włosy. Selena Gomez z Justinem Biberem zadali szyku w prawdziwie hollywoodzkim stylu, ale w rezultacie wypadli dosyć poważnie. Sporym zaskoczeniem okazał się strój Christiny Aguilery. Zbyt duży dekolt i za krótka sukienka nie przyniosły artystce wielu pochwał.

Kto według Was zabłysnął, a komu nie udało się uniknąć wpadki?

Autor: Graphite