Coraz częściej bogate osoby chcą posiadać coś wyjątkowego i mega drogiego. Do porządku dziennego przeszły  wystylizowane gadżety całe w złocie. Teraz każda bogata gwiazda pragnie posiadać drogie ciuchy. Do najdroższego obuwia można zaliczyć to produkowane przez Stuarta Weitzmana. To co go charakteryzuje to przede wszystkim perfekcyjne wykonanie jak i współpraca ze znaną nowojorską jubilerską firmą Kwiat. Jedne z najdroższych butów zostały wykonane z aż 464 diamentów Kwiat usadowionych na platynowym paseczku. Buty warte milion dolarów są wynikiem współpracy Platinum Guild International i Kwiat Diamonds. Stuart Weitzman jest  światowym potentatem ''luksusowego obuwia'', które możemy zakupić tylko w wybranych sklepach na całym świecie. Jednym z nich jest Saks na piątej ulicy w Nowym Jorku. Najczęściej jego obuwie kupują gwiazdy na rozdanie Oskarów aby błyszczeć przed swoimi rywalami.

Jednak to nie koniec. Stuart chociaż się stara to jednak nie udało mu się wygrać ze słynnymi trzewikami z krainy Oz. Ronald Winston specjalnie na cześć 50 rocznicy klasycznych filmów zdecydował się zaprojektować nową wersję obuwia noszonego w starej wersji filmu Czarnoksiężnik z krainy Oz. To co je charakteryzuje to nie tylko cena aż 3 milionów dolarów, ale przede wszystkim ilość rubinów na którą składa się magiczna liczba 4600 kryształków. Tutaj nie tylko chodzi o oszałamiającą wartość pieniężną, ale przede wszystkim o historię, która się z nimi wiąże. 

Jeśli jednak eleganckie trzewiki to nie wasz styl to polecamy Wam buty Nike za 50 tysięcy dolarów. Chociaż ich wygląd prezentuje się zwyczajnie to jednak na krawędziach są one udekorowane aż 11 karatowymi czekoladowymi diamentami. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się niezwykle ciekawie. 

A Wam jak podobają się mega drogie buty? Przypadły Wam do gustu czy są może dla Was tandetne? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?