Firma CHAIRMAN specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu reprezentacyjnych gabinetów 
dla menedżerów, prawników i lekarzy otwiera nowy salon w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka. Nowootwarty punkt w Parku Handlowym Targówek jest już drugim, po Jankach, sklepem firmy przeznaczonym dla miłośników gabinetowych mebli w designerskiej oprawie.

Salon CHAIRMANA uzupełnia ofertę proponowaną przez inne sklepy Domoteki o unikalne meble i gustowne dodatki, poszukiwane przez osoby lubiące otaczać się przedmiotami wysokiej jakości, w najlepszym wydaniu. 
W sklepie znajdziemy reprezentacyjne biurka, szafy, skórzane fotele i kanapy, które łączą najnowszy design 
z klasyką i funkcjonalnością. Firma skutecznie wypełnia lukę na rynku reprezentacyjnych mebli gabinetowych. W salonach CHAIRMANA znajdziemy przedmioty autorstwa najlepszych europejskich projektantów, dotychczas niedostępne na polskim rynku. 

Ofertę firmy wyróżnia niepowtarzalność proponowanych mebli i akcesoriów. Każdy z przedmiotów dostępnych w salonach CHAIRMANA sprowadzany jest jedynie w kilku egzemplarzach. Zapewnia to możliwość zaspokojenia gustów najbardziej wymagajcych klientów. Jak skomponować ciekawe, stylowe wnętrze doradzą współpracujący z salonem architekci.

Meble gabinetowe proponowane przez CHAIRMAN wykonane są z najwyższą starannością z atrakcyjnych gatunków drzew, jak Wenge, Czerwony Dąb czy Orzech. Dodatowo oferowany jest szeroki wybór ergonomicznych foteli do biurek tapicerowanych miekką włoską skórą oraz wyposażenie 
sal konferencyjnych – stołów z systemami multimedialnymi i foteli konferencyjnych. 

Aranżacja nowoczesnego pomieszczenia do pracy staje się prostsza dzięki nowatorskiej propozycji firmy. CHAIRMAN wprowadza bowiem system mebli biurowych, który pozwala na dowolne konfigurowanie wnętrza. Pokryte akrylem blaty w jasnych kolorach ożywiają biurową przestrzeń i są przy tym odporne na zarysowania 
i plamy. 

Oferta salonów CHAIRMAN jest także doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają pomysłu na prezent 
dla szefa, przyjaciela czy partnera w biznesie. W sklepie znajduje się wiele ciekawych akcesoriów, wykonanych ze szlachetnych materiałów, z dbałością o każdy detal. 

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego salonu w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka i na stronę interetową www.chairman.pl