Ukraina broni zachodu własną krwią.

Nasz obowiązek to bezwarunkowe wsparcie w zakresie dostarczania wszelkiej niezbędnej pomocy, w tym broni.

Wojna tworzy zupełnie nową sytuację geopolityczną.

Nie jest tak, jak twierdzili rosyjscy agenci wpływu, że Ameryka odsunie się od relacji z Europą, zwrócona ku mitycznemu Pacyfikowi.

Nie jest tak, że Europa i USA są bierne i bezradne

Tworzy się nowy układ sił w którym musimy przenieść produkcję z Chin i zaprzestać korzystać z rosyjskich produktów czy węglowodorów.

Transformacja energetyczna, elektryfikacja transportu, odnawialne źródła energii oraz energia atomowa czy wodorowa to kierunek w którym należy podążać i który należy promować.

Koniec trendu na komunizm, koniec słabości, koniec kajania się przed Putinem i jego kliką.

Nie kupujmy produktów z Rosji i starajmy się ograniczać zakup wszystkiego, co wyprodukowano w Chinach.

Kupujemy produkty z USA, Europy, Japonii, oraz te sygnowane hasłem Made in Korea oraz Made in Taiwan Republic od China.

Cieszymy się najwsanialszymi technologiami zachodu, nie ulegając teoriom spiskowym o złym Jobsie, Gatesie czy Musku, w istocie liderach nowych technologii.

Pamiętamy o pozytywnym wpływie hakerów z grupy Anonymous na działania informacyjne, wspierające bohaterską Ukrainę.

Korzystamy z kryptowalut, które stanowią ostoję wolnego rynku i nie zapomnijmy o jednoznacznym poparciu środowiska Crypto wraz z Rosjaninem Vitalikiem Buterinem, twórcą Ethereum, na rzecz wolnej Ukrainy.

Koniec z lansowaniem sowieckich technologii w stylu Lada Niva czy UAZ Hunter. One nie są cool i jazzy. Modna jest Tesla i elektryczne BMW.

Koniec z marnymi smartfonami z Chin. Koniec wreszcie z pseudosportem w stylu współczesnej piłki nożnej, który stanowi platformy prania pieniędzy dla Oligarchów i mafii.

Jesteśmy Dumnymi Polakami i Europejczykami, a naszymi przyjaciółmi są USA, Europa i bohaterska Ukraina, która swoim postępowaniem zmywa wszelkie grzechy przeszłości i tworzy nową globalną jakość, broniąc cywilizacji zachodu.

Świat jest ponowie czarno-biały. Nowa żelazna kurtyna zapada do czasu zmian w Rosji.