Każdy z nas już marzy o ciepłych dniach. To właśnie wtedy możemy zrelaksować się na świeżym powietrzu. Coraz częściej szczególną uwagę przywiązujemy do mebli ogrodowych. Stają się one tak samo ważnym elementem wystroju naszego domu jak meble do salonu czy inne dodatki. 
Jeśli lubicie oryginalny wystrój i nietypowe dodatki to polecamy Wam w szczególności set mebli Garden of Eden. Wypoczywając na nich poczujemy się jak w bajce. Najciekawszym elementem jest wiszące krzesło, w kształcie gigantycznej klatki dla ptaka. Możemy ''huśtawkę'' zawiesić albo na werandzie albo na drzewie. Dzięki temu, że fotel- klatka nie jest zamknięty możemy wszystko obserwować. Tradycyjne krzesła są o tyle ciekawe, że posiadają poduszki o nieregularnych kształtach. Warto dodać, że po zdjęciu poduszek komplet staje się ciekawym elementem dekoracyjnym naszego ogrodu. 

Jeśli lubicie nietypowe gadżety to na pewno spodoba Wam się taki dodatek do ogrodu. Tym bardziej, że huśtawka klatka naprawdę robi wrażenie. A Wam jak się podoba komplet wypoczynkowy do ogrodu? Nie uważacie, że jest za bardzo designerski?