Tworząc w firmie DUNCAEN SklepTenisowy.eu kierowaliśmy się zasadą, że każdy produkt musi spełniać najwyższe wymagania tenisistów. Oferujemy sprzęt tenisowy najwyższej jakości, pod względem: zarówno wykonania, zastosowanych technologii, materiałów oraz korzystnego stosunku jakości do ceny.
W naszym sklepie sprzęt tenisowy znajdą dla siebie zarówno początkujący, zaawansowani jak i zawodowi gracze. Oferujemy rakiety do tenisa, piłki, buty, a także pozostałe akcesoria i ubrania zarówno dla mężczyzn, kobiet jak i dzieci.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo markowy sprzęt w zróżnicowanych cenach. Szczególnie polecamy rakiety Babolat, które cieszą się ogromną popularnością oraz piłki Babolat, które kupują zarówno początkujący jak i zaawansowani gracze. Warto również zapoznać się z naszą ofertą obuwia, naciągów, owijek i pozostałych akcesoriów marki tej marki.

Firma Babolat jest cenionym i znanym na całym świecie francuskim producentem sprzętu tenisowego. Używają go tacy zawodnicy i zawodniczki jak: Rafael Nadal, Kim Clijsters, Fernando Gonzalez, Agnieszka Radwańska, Nadia Petrova, Marcin Matkowski, Mariusz Fyrstenberg i wielu innych znanych graczy, oraz ogromna rzesza zawodników klubowych i amatorów na całym świecie.Oferujemy fachową pomoc oraz doradztwo przy dokonywaniu zakupów. Możecie Państwo liczyć na naszą wiedzę, bazujemy na własnym doświadczeniu i czasie spędzonym na korcie z miłości do tego sportu.

Zakupów można dokonać na stronie www.skleptenisowy.eu lub w sklepie na naszym portalu trendu.pl.