Na Dzień Ojca wspólna zabawa!

Święta obchodzone raz w roku z okazji Dnia matki czy Dnia ojca powinny skłaniać nas do spędzenia razem nieco więcej czasu. Dobrym prezentem dla taty może okazać się zatem stworzenie okoliczności, w których będziecie dobrze się razem bawić. Wszystko zależy więc od tego, jakie pasje dzielicie. Jeśli lubicie oglądać razem filmy, możecie pójść do kina - wystarczy, że kupisz wcześniej bilety na wybrany seans. Jeżeli zaś łączy was pasja do grania, być może dobrze sprawdzą się nowe gry na konsole. Wielbicielom bardziej ekstremalnych rozrywek polecamy atrakcje typu paintball, a sportowcom wejściówki na mecz ulubionej drużyny. Ojca z pasją do dobrego jedzenia, warto zaprosić zaś do restauracji lub przygotować coś pysznego i wyjątkowego samodzielnie, o ile mamy do tego predyspozycje.

Prezent dla ojca sportowca

Dbanie o siebie jest w modzie, a ojciec zajęty pracą i treningami może nie mieć dla swoich dzieci tyle czasu, ile chciałby im poświęcić. Co kupić takiemu tacie na Dzień taty? Dobrze sprawdzi się na przykład trampolina, na której będziecie mogli spędzić aktywnie czas razem, łącząc zabawę z ćwiczeniami. Jeśli zakup takiego sprzętu przekracza założony budżet, być może korzystniej będzie postawić na nieco tańszy gadżet dla sportowca, jakim jest opaska fitness. Ostatecznie, w prezencie na Dzień ojca można podarować tacie nawet odżywki białkowe w ciekawych wariantach smakowych.


Co kupić na Dzień ojca majsterkowiczowi lub fanowi motoryzacji?

Większość panów interesuje się motoryzacją i chętnie bierze się za skręcanie/rozkręcanie różnego typu sprzętów. Co kupić na Dzień ojca wielbicielowi samochodów lub majsterkowiczowi? Ten pierwszy może ucieszyć się z maszyny polerskiej, a w tańszej opcji prezentowej - z zestawu kosmetyków do czyszczenia i pielęgnacji pojazdu. Z kolei temu drugiemu można sprawić takie urządzenie, jak wkrętarka czy szlifierka. Mniej kosztownym rozwiązaniem będą natomiast narzędzia ręczne lub akcesoria do wspomnianych wcześniej urządzeń.

Prezent na Dzień ojca: modowe dodatki

Niełatwo jest kupić na Dzień ojca elegancką koszulę, ale już spinki do mankietów, krawat czy gustowny pasek to zdecydowanie mniejsze wyzwanie. Wśród modowych dodatków idealnych na prezent wymienia się także:

 

 • kapelusze i czapki z daszkiem, niezastąpione w sezonie letnim,
 • okulary przeciwsłoneczne,
 • portfele,
 • skarpetki,
 • zegarki.

 

Spośród tych kilku przykładowych upominków łatwo jest wybrać produkt, który zmieści się w założonym budżecie.


Uniwersalny upominek na Dzień taty

Kiedy naprawdę nie wiesz, co kupić na Dzień ojca i nie możesz pozwolić sobie na kosztowny prezent, postaw na sprawdzone i uniwersalne upominki, dobre na każdą okazję. Może to być chociażby:

 

 1. dobrej jakości kawa,
 2. zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych lub do stylizacji,
 3. dobre maszynki do golenia w zestawie z odpowiednim kosmetykiem,
 4. tematyczny kubek,
 5. koszulka z nadrukiem,
 6. perfumy,
 7. książka,
 8. słodycze,
 9. biżuteria ze stali szlachetnej, na przykład nieśmiertelnik z grawerem.

 

Większość wymienionych propozycji da się kupić w kwocie nieprzekraczającej budżetu 20 - 50 zł. Oczywiście, wszystkie opcje można też połączyć, tworząc unikalny zestaw prezentowy, który z pewnością zapewni tacie wiele radości nie tylko w dniu jego święta.