Etro Home właśnie otworzył swój pierwszy butik w Polsce. Znajdziemy w nim wszystko, od kaszmirowych koców, jedwabnych poduszek, szlafroki po ekskluzywne dodatki. Warszawski bituk w zasadzie jest to pierwszy butik Etro Home na świecie. etro bowiem to głównie marka modowa. Niejedna fashionistka na pewno posiada szal z włoskiej firmy. Gerolamo Etro założyciel marki na początku zajmował się produkcją tkanin wykorzystywanych w designie wnętrz: kaszmirowe sofy, jedwabie, lny i bawełna, ceramiczne cuda oraz drobne dodatki.  W 1981r. Etro po raz pierwszy wykorzystał wzór „paisley”, który jest do dzisiaj najbardziej rozpoznawalnym motywem dekoracyjnym.
Etro to głównie materiały inspirowane Inidami, czyli bardzo kolorowe zestawienia z charakterystycznymi motywami. Etro w bardzo szybkim tempie stał się renomowaną włoską firmą sprzedająca ekskluzywne produkty. Na początku lat 90-tych firma miała wielkie wejście pret-à-porter na wybiegi światowych pokazów. Głównymi atutami marki to najwyższa jakość i ręcznie wykonywane projekty. Dziś na świecie znajduje się wiele butików z ubraniami Etro, jednak to w Warszawie zdecydowano, aby powstał pierwszy sklep z designem.
Na Mokotowskiej 46 znajdziemy akcesoria do wnętrz (poduszki, kapy, koce, ceramika, pościel, ramki), drobne meble (np. lampy i stoliki) oraz szlafroki, ręczniki, perfumy, balsamy, świece zapachowe, torebki, krawaty, biżuteria, ponadto akcesoria dla psów i gry planszowe.
My szczególnie polecamy perfumy do domu. Ekskluzywne zapachy inspirowane Azją na pewno przypadną Wam do gustu,