Czy w dzisiejszych czasach możliwym jest funkcjonowanie w świecie rozrywki bez żadnego skandalu na koncie? Obserwując znane osobistości wydaje się to mało prawdopodobnym, acz nie niemożliwym. Najlepszym dowodem na to że są jeszcze kariery skupione na twórczości artysty a nie jego miłosnych podbojach czy alkoholowych ekscesach jest Gwen Stefani. 

Na rynku muzycznym zaistniała jako wokalistka grupy No Doubt, później, z powodzeniem postanowiła spróbować własnych sil i rozpoczęła karierę solową. Będąc u szczytu sławy zdecydowała się postawić na życie osobiste i zniknęła z życia publicznego na rzecz macierzyństwa. Teraz zapowiada powrót na scenę wraz z kolegami z zespołu No Doubt.

Gwen Stefani z pewnością nie należy do gwiazd zbyt często goszczących na łamach tabloidów. Nie będąc bohaterką skandali udowadnia że można być interesującą postacią nie robiąc wokół siebie zbyt wiele sztucznego hałasu. Artystka ma wiele do zaoferowania w kwestiach muzycznych a i udzielając wywiadów nie raczy fanów zbyt osobistymi zwierzeniami czy wątpliwej wartości mądrościami co mają w zwyczaju inne gwiazdy showbiznesu. Z jej wypowiedzi przemawia zdrowe podejście do własnej kariery oraz rozsądek którego mogą pozazdrościć jej koleżanki i koledzy po fachu. 
Image Gwen nie każdemu przypadnie do gustu to artystce z pewnością nie można odmówić klasy i własnego stylu. Pomimo iż jej wizerunek sceniczny jest dość odważny i prowokujący to prywatnie Gwen wydaje się być normalną, ceniącą sobie prywatność dziewczyną.

Partnerem życiowym artystki jest znany muzyk rockowy, wokalista zespołu Bush, Gavin Rossdale. Pomimo iż oboje są sławni, to nie zachowują się gwiazdorsko. Nie obnoszą się w mediach ze swoim życiem osobistym, nie wdają się w romanse, nie roztrząsają na lamach tabloidów swoich kłopotów rodzinnych a słyszymy o nich głównie przy okazji nowych projektów artystycznych jakimi się zajmują.

Gdyby w panteonie gwiazd show biznesu więcej było takich osób jak Gwen Stefani nie musielibyśmy codziennie czytać nowych doniesień o romansach, pijackich ekscesach czy operacjach plastycznych mniej lub bardziej znanych osobistości.
No cóż, pozostaje cieszyć się że, choć w niewielkiej liczbie to są jeszcze tacy celebryci jak ona, skoncentrowani na twórczości a nie medialnym rozgłosie. A co Wy sądzicie o Gwen Stefani? Czy podoba Wam się jej podejście do kariery i medialnego rozgłosu?