Niedługo w sklepach pojawi się nowa kolekcja w sklepach sieci H&M. W reklamie i kampanii reklamowej wzięła udział słynna na całym świecie polska modelka Małgosia Bela. Projektanci przygotowujący kolekcją na sezon jesień-zima uwzględniają zwykle wszelkiego rodzaju kreacje na karnawał. W kolekcji H&M widziałyśmy już sukienki, spódnice, żakiety, buty, torebki, które nadawały się na Sylwestra, Andrzejki, czy inną imprezę. Jednak często bywalczynie i fanki H&M muszą przyznać, żeby teraz, czyli miesiąc przed Sylwestrem kupić którąś z tych sukienek jest bliskie cudu.

Może niektóre z nas się pospieszyły, gdyż wychodzi nowa kolekcja na imprezy i na zimę. Nie wszystkie sieci mogą sobie pozwolić na takie kolekcję. Zwykle robi się jedną na sezon jesień-zima. H&M należy jednak do sieci fast-fashion, dlatego ubrania tak szybko znikają z półek. Nie możesz czekać np. na okazję wyprzedaży, bo jest duża szansa, że twojej wybranej rzeczy już po prostu nie będzie, zostanie wykupiona. Tak jak już wspominałam miesiąc przed Sylwestrem, kiedy na pewno wiele kobiet będzie szukać tej jedynej kreacji w sklepach pojawią się zupełnie nowe modele.

Najnowsza kolekcja zawiera zarówno wieczorowe sukienki, jak i ciepłe swetry. Firma proponuje ciepłe legginsy, sweterki, skarpetki i inne ciepłe dodatki. W kolekcji pojawiają się jednak to co dziewczyny lubią najbardziej, czyli cekiny, koronki, błyszczące materiały, tiule. Kolorystyka, która dominuje to oczywiście czerń, złoto, turkus, fuksja, róż. Zdjęcia do najnowszej kolekcji zrobił Terry Tsiolis, a wzięły w niej udział już wspomniana Małgorzata Bela, oraz Missy Rayder i Sasha Pivovarova.

Towarzyszyli im Ryan Thomas i Ben Hill. Zdjęcia z kampanii są bardzo wesołe i zrobione na luzie. Modelki wyglądają jakby się dobrze bawiły i już wybierały się na te sylwestrowe party. Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów i na pewno jeśli wybierzesz coś na zimne dni lub na imprezę będziesz wyglądać dobrze i modnie. Nie ma chyba innego wyjścia, niż udać się do najbliższego H&M i zobaczyć jakie to nowe kreacje przygotowali styliści i projektanci