Już w ten piątek zapraszamy na drugą edycję praskich targów mody – Jak PRAGaNĘ fashion, które tym razem zaparkowały w Śnie Pszczoły (Koneser, ul. Ząbkowska 27/31). Do odwiedzenia zachęca 30 wystawców w 3 kategoriach: vintage, projektanci, biżuteria i dodatki. Targi zaczną się od godziny 17:00 i trwać będą do 1:00 w nocy. Równolegle będzie można pląsać w trakcie imprezy, podczas której zagrają: Fifti (facebook.com/stare piosenki) i Full Tandeta (facebook.com/fulltandeta).
Zapraszamy do przetestowania fotela dentystycznego rodem z PRL-u, w którym dokonamy metamorfozy za pomocą bajecznego makijażu (Mary Kay). W trakcie targów możecie też skorzystać z porad stylistycznych Marty Kaczmarzyk oraz powyginać się przed obiektywem naszego fotografa.
Wśród wystawców znajdą się znane i lubiane butiki vintage (Wzorcownia, Gdzie jest vintage?, Fashioncode, Be Vintage), naprawdę młodzi i wyjątkowo zdolni polscy projektancki (Eshya, KiloMetter, Klekko czy Glamo juice by M.R.Y.), jak również fantastyczna biżuteria i rozliczne dodatki (Robię co mogę, How Do I Look?, Pan Krok, Karpiński Jewellery).
Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/452878098144824

Organizatorami imprezy są:
Skarby z Szafy www.facebook.com/skarbyzszafy

&
Sen Pszczoły www.facebook.com/senpszczolyklub

Do zobaczenia !