O tej porze roku na łąkach widzimy tulipany, konwalie, żonkile oraz mnóstwo innych kwiatów polnych. W domu pozwalają Nam poczuć wiosnę, zbliżyć się do natury. Ich zapach oraz sam widok już dodaje Nam  pozytywnej energii. Jednak nie zawsze mamy odpowiedni wazon, aby przechowywać kwiaty.

Zebraliśmy dla was kilka oryginalnych projektów:

Pogięte wazony
Śmieszne wazony na kwiaty projektu znanego studia Modus Design. Oryginalny "pogięty" kształt rozbawi największego ponuraka. Doskonałe do wnętrz z odrobiną ekstrawagancji. Wstaw do nich wielki bukiet kwiatów lub nawet kłosy zboża!
146.00 złotych

Wazon Snopek Vase
Oryginalny wazon złożony z sześciu porcelanowych rurek przewiązanych opaską. Kształtem nawiązuje do źdźbeł słomy. Projekt znanej na świecie firmy Modus Design. Awangardowy wazon Snopek rozweseli Twoje wnętrze!
292.00 złotych

Wazon Bukiet Kwiatów Philippi
Bukiet jedenastu kwiatów symbolizuje wspomnienia niezapomnianych chwil. Taki bukiet pomieści ten wazon. A każdy kwiat zostanie wyeksponowany niosąc swoje własne przesłanie...
285.00 złotych

Wazon Menu
Wazon zainspirowany widokiem zimowych gór. Wnosi do salonu elegancję w najlepszym wydaniu. Światło przenikające przez szczelinę pomiędzy dwoma elementami przypomina blask górskiego słońca wśród ośnieżonych szczytów.
315.00 złotych

Wazony Grand Cru Rosendahl
Wazony Rosendahl zostały zaprojektowany właśnie tak, by eksponować kwiaty. Wykonane z przeźroczystego szkła, z niepowtarzalną elegancją robią to, co do nich należy: trzymają bukiety i wodę. Zmysłowo i delikatnie.
72.00 złote

Wazon Sagaform Interior
Wazon z grubego szkła, w którym zatopiono bąbelki. Ręcznie wykonany. Dzięki temu, że jest masywny i stabilny, możesz go wykorzystać nawet do wielkich i ciężkich bukietów
68.00 złotych