Taniec jest Twoją pasją i stylem życia? Poprzez taniec i modę z nim związaną wyrażasz siebie? Gatta Active Dance zaprasza wszystkich miłośników tańca, a także tych, którzy cenią sobie streetowy styl, do udziału w konkursie.

Gatta Active Dance to nowa linia z grupy Gatta Active, oferująca ubrania oraz dodatki zaprojektowane specjalnie na potrzeby tancerzy. Ale „taneczna kolekcja” doskonale sprawdzi się również na co dzień, jako oryginalny element naszego stroju. Dlatego Gatta Active Dance rzuca modowe wyzwanie wszystkim osobom, które lubią bawić się modą i stylem, łączyć ze sobą różne trendy i tym samym stwarzać ciekawe i oryginalne stylizacje. Przejrzyj zatem swoją szafę, wczuj się w rytm hip-hopu czy też gorących rytmów dancehallu i pokaż swój styl w modzie. Inspiracją może stać się kolekcja Gatta Active Dance (www.gattaactive.pl)

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy kilka kroków:
1.Opisz oryginalną stylizację nawiązującą do mody i stylu tańca współczesnego (na przykład wybierz szerokie spodnie lub pumpy, luźną bluzkę przewiązaną szarfą, dobierz kilka dodatków… Liczymy na Twoją wyobraźnię i wyczucie stylu oraz tanecznych klimatów! )

Czas trwania konkursu
Konkurs trwa od 17.10.2009 r. do 31.11. 2009 r.

Ogłoszenie wyników
Zwycięzcy zostaną wybrani przez Redakcję. Wyniki zostaną podane na stronie trendu.pl w dniu 02.11.2009r.

Nagrody:
Nagrodą główną jest zestaw ubrań z kolekcji Gatta Active Dance: chusta GAD, bluza GAD BOAT oraz spodnie GAD JAZZ. Dodatkowo wyróżnione zostanie jeszcze 5 osób, które otrzymają torby GAD BAG wraz z przypinkami.
Zasady Konkursu:

1. Konkurs będzie przeprowadzony na stronie internetowej: www.trendu.pl
2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie na adres mailowy konkurs@trendu.pl w tytule maila wpisując : „Coz you GATTA dance!”
3. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie.
4. Zdjęcia mają przedstawiać uczestnika konkursu w swojej stylizacji.
5. Zdjęcia powinny zawierać krótki opis (tytuł stylizacji).
6. Zdjęcia powinny być stworzone specjalnie na potrzeby konkursu. 
7. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie zdjęć przez Lifestyle Media Spółka z o.o

8. Wszyscy zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Redakcję portalu Trendu.pl