Prawdziwa rewolucja! Pewnie każda z kobieta marzyła o kontroli tkanki tłuszczowej. Tutaj trochę zabrać, a tutaj trochę dodać. Np. zmniejszyć uda, ale powiększyć biust. Drogie czytelniczki teraz jest to możliwe.

Po dziesięcioletnich badaniach amerykańscy i brytyjscy naukowcy opracowali nową metodę powiększenia piersi, która polega na zastąpieniu silikonu tłuszczem odessanym z innej części ciała. 

Ta nowa metoda nazwana „2 w 1” ma zostać udostępniona w przyszłym roku. Zabieg będzie kosztował 8 tys. funtów (38 tys. zł.)

To największy przełom w chirurgii plastycznej od 20 lat - powiedział Mel Braham, przewodniczący Grupy Medycznej Harley, która ogłosiła udostępnienie metody. Jak dodał, przeprowadzone w ostatnich latach testy dowiodły, że wyniki operacji są zadowalające i trwałe. Według niego, dzięki zabiegowi, rozmiar piersi może zwiększyć się o nawet trzy rozmiary. 

Nowa metoda powiększania piersi jest idealna dla kobiet, które marzyły o większych piersiach, ale nie uznawały wszczepiania ciała obcego - silikonu. - Teraz ich marzenia się spełnią - dodał Braham