Restauracja Polka w Żelazowej Woli znajduje się vis-a-vis Domu Urodzenia Fryderyka Chopina. Została stworzona m.in. z myślą o gościach odwiedzających rodzinne strony Kompozytora. Okolica jest przepiękna. Wiosna i zbliżające się wielkimi krokami lato, to czas sprzyjający rodzinnym wyjazdom. Nie trzeba szukać daleko miejsca idealnego na cudowny weekend za miastem, wystarczy wybrać się do oddalonej o 50 km od Warszawy Żelazowej Woli.

Restauracja Polka to trzy sale w ziemiańskim dworku, w sumie ponad 400 m2. Każda z sal posiada inny, charakterystyczny wystrój. Przestronne wnętrza i piękny ogród doskonale nadają się zarówno do kameralnych spotkań w małym gronie, jak i do organizacji dużych przyjęć okolicznościowych: komunii dziecka, chrzcin, przyjęć barbecue z przyjaciółmi, urodzin czy wesela.

Już wkrótce restauracja rozpoczyna sezon grillowy. Każdy ciepły wieczór sprzyja wtedy biesiadowaniu na świeżym powietrzu. Grillowana karkówka w marynacie, kiełbasa, kaszanka, pyszne szaszłyki… proponujemy również doskonale przyprawioną rybę i warzywa. W menu uwzględniamy wszystkie sugestie naszych gości, m.in. dlatego grillowe wieczory w Polce mają tak niepowtarzalny klimat…

Restauracja proponuje tradycyjne polskie smaki oraz możliwość przygotowania menu odpowiadającego Państwa specjalnym życzeniom. Magda Gessler zadbała o każdy najmniejszy szczegół... gości z pewnością zachwycą dania serwowane na przyjęciu, jak również magiczna atmosfera panująca we wnętrzach Restauracji. Z myślą o najmłodszych, w ogrodzie powstało miejsce zabaw, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych animatorów dzieci wesoło i bezpiecznie spędzą czas.

Polka Żelazowa Wola to oaza spokoju… wspaniałe plenery, zielone łąki i cisza czyli wszystko to, co jest potrzebne by odpocząć, zrelaksować się i miło spędzić czas z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Więcej informacji na: www.restauracjapolka.pl