Maseczka w płachcie - o co w tym chodzi?

Maseczki w płachcie pojawiły się na polskim rynku stosunkowo niedawno. Niektórzy nadal podchodzą do nich z pewną dozą ostrożności. Jak to właściwie działa? To proste! Maseczki w płachcie wykonuje się zazwyczaj z bawełny bądź jedwabiu, niekiedy zdarza się, że do jej produkcji wykorzystywany jest także poliester. Maseczka wypełniona zostaje płynną substancją, najczęściej będzie to krem ze składnikami aktywnymi. Taka maseczk jest specjalnie wykrojna w taki sposób, aby można było ją założyć na twarz. Oznacza to, że ma otwory na usta oraz oczy, przez co jej użytkowanie jest komfortowe.

Dlaczego akurat maseczka w płachcie?

Wydawać się może, że maseczka w płachcie to po prostu wygodna forma aplikowania kremu na twarz. Jak się okazuje, niesie ze sobą znacznie więcej korzyści. Przede wszystkim tkanina, z której została wykonana maseczka pozwala skutecznie chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Sprawia to, że witaminy i mikroelementy mogą odpowiednio wchłonąć się w skórę bez ryzyka, że esencja kremowa straci swoje właściwości. Niestety, może to mieć miejsce w przypadku kremów, które wchodzą w kontakt z tlenem. Jak zatem widzisz, maseczka w płachcie ma głównie zastosowanie praktyczne, nie odbiera to jednak wygody jej stosowania.

 

 

 

Jak wybrać maseczkę w płachcie?

Maseczek w płachcie pojawia się w drogeriach coraz więcej. Czy wszystkie są godne uwagi? Stwierdzić to możesz sprawdzając ich skład. Z pewnością warto przyjrzeć się bliżej maseczkom koreańskim. Wśród nich prym wiedzie marka Mediheal. To maseczki w płachcie numer jeden w Korei! Od niedawna dostępne są także w Polsce. Co więcej, znajdziesz je nie tylko na stronie producenta, ale i w drogerii Rossmann. Jeśli chcesz zatem wybrac odpowiednią maseczkę w płachcie, to zajrzyj na https://www.rossmann.pl/szukaj?Search=mediheal&Page=1&PageSize=24&PriceFrom=0&PriceTo=600

Za co pokochały je Koreanki? Między innymi za fakt, że są to produkty, które zapewniają działanie zbliżone do zabiegów medycyny estetycznej. Jak to właściwie możliwe?

Marka Mediheal stawia na ciągły rozwój, dlatego nieustannie inwestuje w badania nad kolejnymi produktami i składnikami, które się w nich znajdują. Co więcej, maseczki w płachcie Mediheal to propozycja stworzona z myślą o osobach, które chcą dbać o środowisko naturalne. Marka stosuje bowiem wyłącznie naturalne surowce. Maseczki Mediheal produkowane są m.in. z organicznej bawełny, bambusa, wody kokosowej czy hydrożelu. Zaliczyć można je zatem do kosmetyków ekologicznych, a co więcej, także wegańskich. W ich składzie nie znajdziesz żadnych szkodliwych składników. Koreańskie maseczki w płachcie od Mediheal są wolne od silikonów czy parabenów.

Maseczki w płachcie Mediheal - różnorodna oferta

Wiesz już, że koreańskie maseczki w płachcie od Mediheal cieszą się dużym zainteresowaniem. Z pewnością warto je przetestować, tylko którą z nich wybrać? Marka oferuje kilka rodzajów maseczek w płachcie. Ciekawą propozycję stanowi maseczka Lemon Lime o właściwościach rozświetlających lub AcaiBerry, która wykazuje działanie rewitalizujące. To oczywiście nie wszystko. Na uwagę zasługuje także maseczka Cacao, które zapewni głębokie oczyszczenie.

Maseczka w płachcie to zaledwie 20 minut dla Twojej skóry, dzięki którym stania sie ona nawilżona, świeża i bardziej wypoczęta. Łatwość aplikacji, wygodna forma i ekologiczne składniki sprawiają, że to doskonały wybór w codziennej pielęgnacji.