HUAWEI, wprowadza na polski rynek niezwykle elegancki 7-calowy tablet MediaPadz systemem Android. Wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2GHz tablet to rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią doskonały, wysmakowany design oraz wygodny dostęp do świata mobilnych multimediów.

HUAWEI MediaPad to niezwykle elegancki, smukły i kompaktowytablet. W wykonanej z jednego bloku aluminiumobudowie o grubości zaledwie 10,5 mm ukryto mocny dwurdzeniowy procesor Qualcomm1,2GHz i wydajny układ graficzny, dzięki którym uruchamiane aplikacje, filmy
i multimedia zachwycają swoją płynnościąi wyglądem.

W HUAWEI MediaPadzie uwagę przyciąga 7-calowy, superostryekran w technologii 217 PPI –jest to zdecydowanie jeden z najlepszych na świecie wyświetlaczy w tej klasie urządzeń. Oglądane na nim zdjęcia ifilmy w jakości full HD wyróżniaperfekcyjnajakość obrazu iniezwykle wierneodwzorowanie barw. Niewielkie rozmiary tabletu oraz wysoką rozdzielczość ekranu docenią także miłośnicy mobilnej lektury – urządzenie doskonale sprawdzi się jako czytnik e-booków.

HUAWEI MediaPadHUAWEI MediaPad to elegancki i funkcjonalny tablet w pełni wykorzystujący multimedialny potencjał 7-calowych urządzeń mobilnych. Kierowany jest do użytkowników, którzy cenią doskonałe wzornictwo, bezkompromisową jakość wykonania oraz najnowszą technologię - mówi Dariusz Marnic, Marketing Manager w dziale terminali HUAWEI Polska.

HUAWEI MediaPad

MediaPadpozwala na szybki dostęp do Internetu niezależnie od czasu i miejsca, dzięki  obsłudze Wi-Fi oraz wbudowanemu modemowi i obsłudzestandardu HSPA+ (14,4 Mbps).System operacyjny Android™ sprawia, że korzystanie z tabletu jest wygodne, przejrzyste i intuicyjne. Z kolei dwa aparaty - przedni o matrycy 1,3Mpx i tylny o matrycy 5Mpx – umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie filmów w jakości HD.

HUAWEI MediaPad - grubość

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi – grubości  10,5 mm i wadze nie przekraczającej 390g - HUAWEI MediaPadstanowi wartościowe narzędzie do wzbogacenia spotkań biznesowych. Z łatwością można schować go do kieszeni marynarki i w dowolnym miejscu wykorzystać do poprowadzenia efektownej prezentacji – zarówno na ekranie tabletu, jak i podłączając go do projektora lub telewizora dzięki wbudowanemu portowi HDMI. Z kolei użytkownicy korzystający z gier i multimediów docenią MediaPad jako prawdziwie mobilne centrum rozrywki.

huawei_mediapad__tyl_670