Hollywoodzka piękność Megan Fox, wyjawiła, że zagra w filmie “Passion Play” z Mikey Rourke. Jej rola jest raczej niecodzienna - gra “cyrkowe dziwactwo”!

Postać cyrkowej kobiety, na pewno nie będzie typowa. Mieszka ona w klatce 
i ma skrzydła, które wyrastają z jej pleców. Bynajmniej nie jest aniołem, ale wystawioną na publiczny widok atrakcją. Więzi ją bezwzględny mafiozo. 
Mickey Rourke zagra muzyka grającego na trąbce. Czas i Miejsce Akcji to Los Angeles w Latach 50’. W końcu - jeśli już -w to właśnie w Mieście Aniołów powinien pojawić się stwór z piórami wyrastającymi z grzbietu.

Oczywiście znajdzie się miejsce na wątek miłosny. Właśnie Mickey Rourke ma być wybawcą Megan. Nietypowa historia miłosna, brzmi jak ekranizacja komiksu 
czy powieści fantasy. Po takiej fabule, lepiej gdyby zachowano właśnie stylistykę 
”X- Menów“, lub “Sin City” bo inaczej może być kiczowato. 
Film został napisany przez scenarzystę Mitcha Glazera, znanego z filmu “Wielkie Nadzieje” i “Scrooged” z Billem Murray’em. Aktor z kolei debiutuje w “Passion Play” jako reżyser.

Megan Fox jest ostatnio ucieleśnieniem męskich fantazji. Zabójcza 23-letnia, piękność to wynik korzeni irlandzkich, francuskich i indiańskich. W 2008 roku została uznana przez Magazyn FH za najseksowniejszą kobietę świata. Na razie najbardziej znana jest z filmów “Transformerzy” i….tabloidów. 
Charyzmatyczny, demoniczny Rourke nie po raz pierwszy tworzy romantyczny duet z młodszą aktorką. Aktor, który przeszedł uzależnienie, powrócił w wielkim stylu nominacją do Oscara za film “Zapaśnik”. Wspominając jego kultowy romans z Kim Basinger w “9 i pół tygodnia”, Fox powinna mieć się na baczności. 
Z drugiej strony znając emocje jakie wzbudza sama Fox - to, że między parą aktorów polecą iskry i pióra - jest wielce prawdopodobne!