Moda na modę zatacza coraz większe koła, i tak jesienią rusza kolejna akcja „Metamorfozy z Gattą” przebiegająca pod hasłem: „Zmieniamy image, zmieniamy styl, zmieniamy Polki!”. Ja już dziś Wam zdradzę, że metamorfozy będą przeprowadzane m.in. z naczelną stylistką Polski - Joanną Horodyńską. Jak twierdzą organizatorzy akcji moda to sposób na wyrażenie siebie, podkreślenie swojej urody, ale i wyzwanie. Dlaczego? Ponieważ co sezon mamy nowy trend, kolor i wzór obowiązujący na ubraniach i jak tu wybrać coś dla siebie? Jak przełamać opór przed nowościami, krzykami mody i eksponowaniem kobiecych wdzięków?

Stylista prawdę Ci powie
Joanna Horodyńska będzie mówić Polkom w czym im dobrze, a w czym absolutnie mają się nie pokazywać na ulicy, a znając jej cięty język z pewnego tygodnika jestem w stanie uwierzyć, że nie będzie się bała krytykować ... .
Ciekawa jestem tylko na ile mamy odważne kobiety w kraju by poddać się metamorfozom organizowanym przez Gattę. Bo to, że znajdą się kobiety skore do rozmów o modzie i stereotypach dotyczących doboru kolorów i wzorów wiem na pewno!

Mimo wszystko warto przyjrzeć się modowemu wizerunkowi Polek. Warto też porozmawiać i wysłuchać porad ekspertów na temat jesienno-zimowych trendów, licznych wskazówek, jaki strój wybrać dla siebie i jak wyeksponować nogi. A przede wszystkim warto skorzystać z możliwości indywidualnej konsultacji właśnie u Horodyńskiej.

Ja tylko na koniec dodam, że taką akcję Gatta przeprowadziła już w sezonie wiosennym br. i spotkała się ona z niemałym zainteresowaniem. Spotkania odbyły się wtedy w 6 miastach i trwały od 18 kwietnia do 30 maja.
Teraz stylistkę możecie spotkać zaczynając od 19 września w Złotych Tarasach w Warszawie, aż do 25 października w Poznań Plaza.

Zachęcam Was do przejścia prawdziwej modowej metamorfozy!

Zdjęcie: Jej Moda

Więcej na jejmoda.pl