Wraz z nadejściem nowego roku bardzo często pojawiają się różnego rodzaju rankingi związane z tym co było w roku poprzednim. Rok 2009 w polskim showbiznesie to przede wszystkim rok różnych skandali i nieoczekiwanych wydarzeń. Wszystko zaczęło się od afery Tomasza Kammela i Katarzyny Niezgody. Wraz z ujawnieniem ich przekrętów otworzyła się puszka Pandory. Dlatego trendu.pl zdecydowało się wyłonić najciekawiej ubrane osoby nie z polskiego showbiznesu ale z zagranicznego. 

Niewątpliwym odkryciem roku 2009 okazała się AUDREY TAUTOU. Jej talent aktorski mogliśmy odkryć już jakiś czas temu. Jednak wraz z zagraniem roli Coco Chanel pokazała, że nie tylko w dalszym ciągu jest w świetnej formie aktorskiej, ale również potrafi ciekawie dobierać sobie ubrania. Okazało się, że biel wraz z czernią idealnie pasują do delikatnej cery aktorki. 

Warto zwrócić uwagę na EMMĘ WATSON, która z brzydkiego kaczątka przeobraziła się w pięknego łabędzia. Tak naprawdę to stała się kobietą, która nie tylko posiada talent aktorski ale przede wszystkim potrafi podążać za współczesnymi trendami. Idealnie potrafi dobrać sobie odpowiednie dodatki. Tak naprawdę z dziecka przeobraziła się w kobietę wiedzącą czego chce od życia i wyznaczającą nową modę wśród zdolnych młodych kobiet. 

SARAH JESSICA PARKER jest emerytką, która może już nie wyznacza nowych trendów jednak w dalszym ciągu pozostaje jedną z najlepiej ubranych kobiet showbiznesu. Łączy swój nowojorski styl z nadchodzącymi trendami sezonu. Zawsze ciekawie i oryginalnie przy tym wyglądając. 

Lady Gaga- chociaż wiele osób może powiedzieć, że wygląda tandetnie, to jednak nie zobaczymy drugiej osoby tak samo ubranej jak piosenkarka. Coraz częściej zaczynają ją naśladować inne osoby ze świata showbiznesu. Co więcej jej ''królicze uszy'' wzbudziły sporo zamieszania wśród samych projektantów, którzy zaczęli masowo kopiować ten styl. 

Sienna Miller- jest kobietą dla której rok 2009 był szczególnie udany. Dzięki współpracy z takimi domami mody jak: Hermes, Yves Saint Laurent czy Derel Lam odnalazła swój własny styl i podobnie zaczęła ubierać się na co dzień. 

W naszej galerii prezentujemy najciekawsze sety znanych i lubianych, która gwiazda według Was jest najciekawiej ubrana?