Przy tej metodzie trudno o uporządkowany efekt. Z drugiej strony ciepłe powietrze może uszkodzić kosmyki. Jak poradzić sobie z tym zagadnieniem?

Jesteś miłośniczką lokówki, suszarki i prostownicy? W takim wypadku na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz doskonale zabezpieczyć swoje włosy przed zniszczeniem. I wcale nie trzeba do tego silnej chemii. Wystarczą naturalne kosmetyki do stylizacji włosów marki Hairjamm z Brisbane, które pozwolą Ci ochronić włosy i utrwalić fryzurę.

Matowe czy błyszczące? Naturalne woski i spraye do włosów zapewnią Ci pożądany rezultat.

To nieprawda, że trzeba wybierać pomiędzy trwałością fryzury a bezpieczeństwem. Nie jest też prawdą, że naturalne kosmetyki nie pozwolą Ci na różnorodność.

Jednego dnia możesz mieć ochotę na piękny połysk i wyczuwalną pod dłonią gładkość. Spryskasz więc włosy sprayem z dodatkiem olejku arganowego, by modelować je bez dalszych przeszkód. Zdarza się jednak, że nie masz dużo czasu na układanie fryzury. W takim wypadku przyda Ci się wosk w sprayu, który doda Twojej fryzurze objętości. A tym samym oszczędzi Ci długotrwałych zabiegów. I bez nich będziesz wyglądać rewelacyjnie.

Naturalne kosmetyki do stylizacji włosów ograniczają puszenie i ułatwiają rozczesywanie.

Co robi nieświadoma kobieta o włosach kręconych? Stosuje piankę do włosów i pracowicie ugniata loki. Nigdy nie zapomina też o lakierze do włosów. Bo przecież bez tego skręt nie będzie się długo trzymać.

Co to daje? Włosy są coraz trudniejsze do ułożenia. A do tego puszą się i nie sposób ich okiełznać. Znacznie lepiej sprawdzi się roślinna mgiełka w sprayu. Można użyć jej jeszcze przed myciem, by łatwiej rozczesać poszczególne pasma. A później zastosować ponownie, uzyskując błyszczące świderki.

Balsam do włosów kręconych pozwala poskromić loki.

Naturalna stylizacja włosów da też świetne rezultaty, jeśli chcesz ujarzmić swoje kręcone włosy. Balsam wygładzi skręt i zabezpieczy włosy przed puszeniem. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się później na stylizację przy użyciu prostownicy. Bez problemu możesz potraktować balsam jako kosmetyk wstępny i ułożyć włosy jak zazwyczaj, korzystając z dyfuzora.

Żel unoszący włosy u nasady pomoże Ci uzyskać większą objętość fryzury.

Masz cienkie włosy? Chcesz odbić je u nasady? Potrzebujesz kosmetyku do stylizacji włosów, który pozwoli Ci zachować ten efekt na dłużej? Sięgnij po naturalny żel do włosów. Skoro Twoje działania muszą skupić się na włosach znajdujących się blisko głowy, musisz zachować szczególną ostrożność. Stosując naturalne kosmetyki, nie narazisz swojej skóry na podrażnienia.

Wyrzuć chemię do kosza. Pianki i lakiery nie przyniosą Ci nic dobrego.

Naturalne produkty do stylizacji mogą dać tak samo trwały rezultat, jak chemiczne środki pełne szkodliwych substancji. Jednocześnie świetnie zabezpieczą włosy przed działaniem wysokiej temperatury i promieni UV. Ochronią je też przed utlenianiem. Co najważniejsze, nie przesuszą kosmyków. Zamiast tego pomogą utrzymać ich optymalne nawilżenie.

Skoro marzysz o zmysłowej fryzurze, warto zadbać o to, by wyglądała zdrowo. A to będzie możliwe tylko wtedy, kiedy zrezygnujesz z oblepiania ich szkodliwymi detergentami. Zamiast tego postaw na stylizację, która pielęgnuje. Sprawdź ofertę ekologicznych kosmetyków i zacznij rozwiązywać problemy z włosami, zamiast je mnożyć.