Wraz z nadejściem zimy powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na pielęgnację naszego ciała. To właśnie teraz nasza skóra jest szczególnie narażona na podrażnienia. Dlatego nowa kolekcja kosmetyków firmy MAC jest przeznaczona dla każdej młodej kobiety chcącej podkreślić swoje piękno w chłodne zimowe wieczory. 2 nowe kolekcje Warm&Cozy i Love Lace prezentują bardzo ciekawe kosmetyczne dodatki. 

Warm&Cozy ma na celu ocieplić oraz wprowadzić nieco kolorów do ponurej aury zimowych dni. Dlatego dominuje tam taka kolorystyka jak wszelkie odcienie brzoskwini oraz naturalnych ciepłych kolorów. Ma ona na celu podkreślić i uwypuklić kobiece piękno. 

Love Lace to z kolei kolekcja wyrazistych cieni do powiek, które niewątpliwie kojarzą nam się z zimowymi wieczorami. Odcienie dominujące to błyszczące szarości oraz wszelkie odcienie niebieskiego koloru. Do tego unikatowa szminka mroźnej czerwieni sprawi, że będziemy wyglądać bardziej seksownie niż kiedykolwiek. 

Jak widać Mac stara się wyznaczać nowe trendy wypuszczając na rynek zupełnie nowe kolekcje. Ciekawe tylko czy kosmetyki znowu okażą się wielkim hitem.