"Monciak nabiera kolorów - colors* club&cafe to miejsce dla ludzi pragnących spróbować aromatycznej kawy, wyszukanych alkoholi, czy piwa z wielu zakątków świata – wszystko to w wyjątkowej designerskiej atmosferze."

Tak reklamuje się nowe miejsce w Sopocie Colors*.  Byliśmy i sprawdziliśmy. Cudowne, designerskie wnętrze. Pomysłowe, zmieniające kolory oświetlenie. Lokal jest nowoczesny przy tym kameralny, ciepły i przytulny. Miękkie białe kanapy, ciągną się na całej długości ścian. Do tego wizualizacje i muzyka, która pozwala na swobodną rozmowę. Wspaniałe miejsce na poranną kawę, popołudniową herbatę, lub wieczór z drinkami. W Colors* nie można palić, więc nareszcie kubki smakowe pracują nie zaburzone dymem nikotynowym. 
A Colors* wie jak oczarować. Menu jest rozbudowane i pomysłowe. Do zamówionych napojów dostaliśmy przepyszne czekoladowe ciasteczka mocno nasączone syropem karmelowym z czarną porzeczką na czubku, wyglądające jak małe dzieła sztuki. Wszystko pięknie podane.

Czy wspomnieliśmy o niezwykle sympatycznej obsłudze? Jesteśmy oczarowani, będziemy wracać! Niech was zachęcą słowa właścicieli: 
"Francuski szampan już się chłodzi, półki uginają się pod absolutem, na których już nie starczyło miejsca na wszystkie litry tequili. Także serdecznie zapraszamy na niezapomniany weekend w mieście gdzie impreza trwa cały rok :) "

Sopot * Bohaterów Monte Cassino 37 
* wejście od Czyżewskiego 
* rezerwacje: info@colors-club-cafe.pl
* +48 58 719 19 73
http://www.colors-club-cafe.pl/