Packard Bell EasyNote NX:

•    Aluminiowa obudowa
•    Wyjątkowy design
•    Długi czas pracy na baterii
•    Maksymalnie powiększony ekran

To, czym przyciąga najnowszy Packard Bell EasyNote NX to wyjątkowa, aluminiowa konstrukcja notebooka. Szczególną uwagę zwraca ograniczona praktycznie do minimum obudowa ekranu. Ten 13-calowy model Packard Bell EasyNote NX wyposażono we wspaniały ekran, który oferuje powierzchnię roboczą prawie taką jak w ekranach o przekątnej 14 cali. Dzięki temu EasyNote NX charakteryzuje się znacznie mniejszymi gabarytami w porównaniu do konkurencyjnych produktów oraz niewielką wagą (2,2 kg).

Idealny notebook dla wszystkich filmowych i multimedialnych fanów! Dzięki dużemu ekranowi możemy rozkoszować się obrazem i barwami. Jest to także doskonały gadżet la wszystkich osób lubiących projektować i zajmują się grafiką.

Oprócz oryginalnej obudowy i wysokiej jakości ekranu Packard Bell EasyNote NX to także szybki procesor z rodziny Intel Core drugiej generacji, współpracujący z kartą graficzną NVIDIA GeForce GT 540. Konfiguracja taka zapewnia nie tylko rewelacyjną wydajność w standardowych zastosowaniach jak i grach 3D, ale również wyjątkowo długi czas pracy na baterii. Dzięki technologii NVIDIA Optimus oraz baterii PowerSmart, o wydłużonym czasie działania, z EasyNote NX możemy pracować nawet do 9 godzin bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.

Przy projektowaniu nowego laptopa Packard Bell duży nacisk położono na zachowanie jak najwyższej ergonomii. Efektem tych prac jest świetna klawiatura, gwarantująca maksymalny komfort pracy oraz funkcjonalność. Pochwały należą się również dla touchpada, który wyróżnia się o około 30% większą powierzchnią roboczą w stosunku do standardowych rozwiązań.

Ponadto Packard Bell EasyNote NX wyposażony jest w doskonałe głośniki z obsługą technologii Dolby Home Theater, kamerkę internetową o rozdzielczości 1,3 MP, napęd optyczny i dysk twardy o pojemności do 750 GB. Szerokie możliwości komunikacji zapewniają moduły WiFi oraz Bluetooth 3.0 (opcja). Na bocznej krawędzi EasyNote NX znajdziemy m.in. porty USB – w tym jeden zgodny z najnowszą wersją standardu USB 3.0 – oraz złącze HDMI, dzięki któremu laptopa podłączymy praktycznie do dowolnego telewizora LCD czy projektora.

W pakiecie z najnowszym notebookiem Packard Bell otrzymamy także za darmo kilka przydatnych aplikacji, w tym program antywirusowy, program do tworzenia kopii zapasowych MyBackup 2.0 oraz Packard Bell Social Networks – oprogramowanie ułatwiające jednoczesne korzystanie i zarządzanie kontami w najpopularniejszych serwisach społecznościowych. Nie zabraknie również oprogramowania Adobe® Photoshop® Elements 9 w pełnej wersji, które sprawia, że edycja i udostępnianie zdjęć jest niezwykle proste.

Nowy Packard Bell EasyNote NX zadebiutuje w europejskich sklepach na początku maja 2011 roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 599 euro. W polskich sklepach powinien się pojawić w trzecim kwartale 2011.

Więcej na o produktach na stronie www.packardbell.pl