Nowa kolekcja marki Victoria’s Secret prezentowana była na pokazie, który odbył się w Nowym Jorku podczas Fashion Show. W pokazie wzięły udział dwie polskie modelki Anja Rubik i Anna Jagodzińska. Anja Rubik zaprezentowała nową fryzurę, prawdopodobnie zrobioną specjalnie na pokaz. Wszystkie aniołki Victoria’s Secret zawsze mają bujne, długie włosy. Takie właśnie zaprezentowała polska modelka. Tymczasem Anna Jagodzińska bardzo dobrze prezentowała się w bogato zdobionej bieliźnie. Cały pokaz był pełen przepychu. Modelki prezentowały bogatą biżuterię, dużo dodatków. 
Występ polskich modelek na tego rodzaju pokazie to duży prestiż i sukces. Firma Victoria’s Secret jest znana na całym świecie.

Tak naprawdę założył ją absolwent szkoły biznesu Roy Raymond, który czuł się skrępowany kiedy miał kupować bieliznę dla swojej żony. Otworzył pierwszy sklep, a potem zaczął rozkręcać wysyłkową sieć. Pomysł na sklep był taki, żeby zarówno kobiety jak i właśnie mężczyźni czuli się w nim dobrze. Piękne sprzedawczynie miały pomagać w wyborze rozmiarów, a wiktoriański wystrój miał zmniejszyć dystans między klientami a obsługą. Obecnie w Stanach Zjednoczonych znajduje się około 1000 sklepów, można zamawiać też przez Internet i katalogi. Prawdziwy rozgłos firma jednak osiągnęła w połowie lat 90., kiedy słynne modelki zaczęły reklamować markę. Przez 10 lat twarzą firmy były najsłynniejsze modelki wszechczasów: Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Heidi Klum, Karolína Kurková, Adriana Lima, Ana Beatriz Barros, Alessandra Ambrosio czy Flavia de Oliveira. Pokazy mody marki zaczęły być prawdziwym show. Modelki nosiły skrzydła, dlatego zaczęto mówić o nich aniołki Vicotria’s Secret.

Pokaz w Nowym Jorku oprócz pojawienia się polskich modelek pojawiła Heidi Klum. Zaskoczyła wszystkim tym, że oprócz występu na wybiegu, prowadziła także pokaz. Wszyscy mogli podziwiać w bieliźnie piękną Heidi, która jest świeżo upieczoną mamą. Jak ona to robi? Ciśnie się na usta. Po pokazie Heidi wystąpiła w ekstra krótkiej mini i chwila się swoją piękną figurą. Jak na kilka tygodni po porodzie modelka wyglądała zachwycająco. Polski akcent i boska Heidi Klum tak wyglądał pokaz Victoria’s Secret