Wśród celebrities zza oceanu bardzo popularny stał się strój,który pięknie podkreśla kobiece kształty.Jest jednocześnie wyrafinowany i glamour. Chodzi o połączenie krótkiego, gorsetowego topu odsłaniającego brzuch oraz spódnicy z wysokim stanem. Taki zestaw uwypukla piersi i wyszczupla talię - marzenie każdej dziewczyny.

Tegoroczna gala Kids Choice Awards jest najlepszym przykładem tego, że w tym stroju można
pozwolić sobie na totalne wariacje, łączyć kolory, wzory i faktury. Katy Perry postawiła na odważną neonową zieleń. Selena Gomez wybrała natomiast bardziej stonowane kolory. Jasny top, spódniczką w lamparcie cętki i malinowe szpilki stworzyły dziewczęcy look, tak idealny do urody młodej gwiazdy.

 

Selena Gomez

 

Długość spódnicy schodzi tutaj na drugi plan. Najważniejszy jest krótki top i to żeby wybrana spódnica miała wysoki stan. Miley Cyrus, na premierę filmu "The Hunger Games", założyła długą czarną spódnicę i oczywiście krótki top. Wyglądała zjawiskowo i zapewniła sobie tym szum mdialny następnego dnia.

 

 

Miley Cyrus

Zestaw można komponować na mnóstwo rożnych sposobów. Na wierzch wystarczy zarzucić
ramoneskę albo krótki blezer. Jeżeli chodzi o buty, to obserwując to, co dyktują nam domy mody, najlepiej założyć wysokie szpilki lub o wiele wygodniejsze koturny.

Oto co proponują w tej kwestii największe domy mody:

Dolce&Gabbana Spring Summer 2012:

 

dolce&gabbana lato 2012

 

Emilio Pucci Spring Summer 2012 :

 

Pucci lato 2012

 

Bluemarine Spring Summer 2012:

 

 

bluemarine lato 2012

 

Autor: Klaudia Stabach