Nie chcesz wydawać majątku na mikołajkowe upominki, ale nie możesz znaleźć nic ciekawego w niskiej cenie? Postaramy się pomóc i wskazać nietypowe drobiazgi.

Kto nie lubi gadżeciarskich breloków? Zuchwały Klucznik jest na pewno jednym z nich. Ta zwariowana twarz z rozciąganym jęzorem dodatkowo pomoże Ci już nigdy więcej nie zgubić kluczy.

Mamy też drugiego kandydata do tego miana. Licencjonowany brelok Pac-Man z oryginalnym dźwiękiem z gry, rodem z automatów i Atari.

Pozostając w temacie gier nie można zapomnieć o aktualnym hicie podbijającym wszystkie smartphone`y  - Angry Birds. W zależności od budżetu możemy wybrać najmniejsze zawieszki, pluszaki o średnicy 10 lub 20cm czy w końcu prawie pół metrowe Giganty.

 

 

Świetnym prezentem mogą być również zdalnie sterowane samochody. Nie są to jednak zwyczajne samochodziki…to Mikro Maszyny. Bardzo ruchliwe, małe autka, które zmieszczą się nawet w kieszeni.

Lubiący logiczne zabawy i łamigłówki powinni znaleźć w swoim bucie silnie uzależniającą ikonę pop kultury jaką jest kostka Rubika. Jej szczęśliwymi posiadaczami jest 250 milionów ludzi.

Myśląca Masa? Jakież musi być zaskoczenie na twarzy obdarowanego. Jeszcze większe będzie po otwarciu opakowania i pierwszej zabawie. Myśląca Masa to substancja, która zachowuje się inaczej niż każda znana człowiekowi. Może się odbijać, rozciągać, rwać, strzelać, pękać, rozdzierać, topić a nawet roztrzaskać.

 

Na koniec propozycja sprezentowania bliskiej osobie małego przyjaciela…mini robota!  Jest w czym wybierać – Roborover, Roboraptor, Robosapien. Wszystkie mają wspólną cechę – są ruchliwe i mają wielkie serce do zabawy.

 

Wszystkie produkty dostępne w sklepach Toys4Boys i na www.toys4boys.pl