Manchester United, Arsenal, Liverpool, Chelsea, czy Manchester City mają oddanych kibiców na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzą wyniki swoich ulubionych drużyn. Gra w niej 20 klubów.. Sezon rozgrywek rozpoczyna się w sierpniu, a kończy się w maju. Każdy klub rozgrywa 38 meczów w tym czasie ze wszystkich 380 spotkań ligowych.Na boiskach Premiership w ciągu sezonu pada 1000 bramek!

mobileGOL - aplikacja

Internet i najnowsza technologia sprawiają, że wszystkie mecze można śledzić na bieżąco. Jednakże startujący właśnie serwis MobileGol przewyższa inne tego typu strony pod wieloma względami. Serwis jest tworzony we współpracy z Canal+, a więc ze stacją telewizyjną, dzięki której Polacy mogą oglądać mecze Barclays Premier League. Dzięki technologii MobileGol i Canal+ już w kilka minut po strzeleniu bramki otrzymasz SMS z aktualnym wynikiem każdego meczu z nazwiskiem strzelca bramki. Co istotne, SMS będzie zawierał bezpieczny link do pliku video, gdzie zobaczyć będziecie mogli ową bramkę! MobileGol można także aktywować poprzez ściągniecie aplikacji z Android Market lub AppStore dla iPhone. Po ściągnięciu aplikacji wpisujemy swój numer telefonu i MobileGol jest aktywne.

mobileGOL - aplikacja mobileGOL - aplikacja

Trendu.pl wraz z mobileGOL przygotował dla swoich fanów specjalną ofertę. Finał sezonu ligowego a więc kulminacja wszystkich emocji będzie dla czytelników Trendu.pl całkowicie za darmo. Wystarczy wgrać aplikację mobileGOL, podać numer telefonu i cieszyć się piłkarskimi emocjami najpopularniejszej ligi na świecie.


Link do aplikacji Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.expectar.mobile.mobilegol

Link do aplikacji iPhone:
http://itunes.apple.com/pl/app/mobilegol/id501649788?mt=8