Maciej Zień stał się pierwszym użytkownikiem Citroena DS3 w Polsce. Jego przygoda z tym samochodem zaczęła się w Paryżu w kultowym salonie marki na Polach Elizejskich. Projektant miał także wpływ jak będzie wyglądało wnętrze samochodu. Miał okazję spotkać się z Olivierem Daillance, który wcześniej pracował dla Louis Vuitton. Właśnie Daillance odpowiada za kolory i tkaniny użyte w samochodzie. Nad projektem całego DS3 czuwał Christophem Poinlane.

Maciej Zień skonfigurował tam również swój samochód. Detalem, który wyróżni jego egzemplarz spośród innych będzie specjalnie zaprojektowany dach oraz elementy dekoracyjne wnętrza stworzone na bazie logo Macieja Zienia. Całość złoży się na unikatowy samochód. Nie marzyłaś sama, żeby móc wybrać poszczególne elementy swojego przyszłego samochodu? To jednak wyróżnienie, na które zasłużył właśnie polski projektant. Samochodowe koncerny często wybierają gwiazdy i celebrytów. Jednak wybór Macieja Zienia na pewno dodaje prestiżu. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Nowy Citroen to moda i design. Dlatego premiera samochodu miała miejsce na pokazie nowej kolekcji wiosna – lato 2012, oczywiście Macieja Zienia. Zaproszeni goście mogli podziwiać dwa samochody, które bardzo dobrze wpisały się w cały klimat pokazu. Samochód wzbudza emocje, gdyż jest elegancki, ale przy tym zwrotny i bezpieczny. Premiera samochodu nastąpi w pierwszej połowie 2010 r. Patrząc na sylwetkę auta, od razu uwagę zwraca dach sprawiający wrażenie podpartego tylko na przednich słupkach oraz nietypowy słupek środkowy w kształcie płetwy rekina. Ciekawe co urzekło projektanta w swoim unikatowym DS3. Zobaczymy jak będzie wyglądać ten jeden oryginalny model Zienia.