Zbliżają się święta. Wypatrujemy pierwszych opadów śniegu, z niecierpliwością odliczamy dni do gwiazdki. Ale czy jesteśmy na nią przygotowani?

Co roku większość z nas w ostatniej chwili kupuje prezenty. Rok w rok to samo. Co kupić? Gdzie pójść? Co mamie? A tacie?! Istny galimatias! Oszaleć można! A do tego sklepy mamią nas bożonarodzeniowymi ozdobami, światełkami i muzyką. W każdym sklepie Mariah Carey przeplata się z Wham'em. Jak tu się skupić? Jak wybrać coś zarówno niepowtarzalnego, ale i użytecznego? Coś, z czego będzie się cieszył ukochany no i ciekawy prezent dla wybrednej siostry?

Najlepiej zacząć tą "zabawę" nieco wcześniej. Teraz jeszcze nie ma kolejek do kas, a półki są już pełne świątecznych ozdób i upominków. Przeznacz wolny dzień na rozeznanie w internecie, a następnie kup dokładnie to, co wypatrzyłaś online. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko pieniądze ale przede wszystkim czas i nerwy! Jeśli nie chcesz biegać po sklepach możesz zamówić produkty ze stron internetowych sklepów prosto do domu, albo poszukać oryginalnych rzeczy na serwisach aukcyjnych.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji, które mogą zainspirować Cię do przemyślanych i ciekawych zakupów przedświątecznych. Powodzenia!

temperówka kot Red Onion - 39zł

breloczek od Peppo Factory - ok.10zł

 

młynek do pieprzu Red Onion - 199zł

etiu na laptop Red Onion - 97zł

MammaMia. Prawdziwa kuchnia włoska – książka Empik - 54,90zł

 

Scrabble Deluxe - gra słowna - ok.200zł

kalendarz Red Onion - 126 zł

 

jaśminowy zapach do wnętrz Red Onion - 79zł

telefon FLO

 

Autor: Aleksandra Malesa