Technologia komputerowa tak szybko i często się zmienia, że ciężko za nią nadążyć. Jednak na rynku pojawiają się prawdziwe rodzynki, których trudno nie zauważyć. Jednym z takich laptopów jest Sony Vaio X, który już wkrótce trafi do sprzedaży. 
Mimo że Sony oficjalnie nie przedstawił nowego produktu na rynku komputerowym to mamy dla was kilka najistotniejszych informacji.

Sony Vaio X ma ekran o przekątnej 11.6-cali i będzie podświetlany diodami LED. W środku znajdziemy procesor Intel Atom Z550 o taktowaniu 2.0GHz, 2 GB pamięci RAM, dysk SSD o maksymalnej pojemności 128GB, kartę graficzną Intel GMA500 oraz baterię, która ma ponoć działać aż 14 godzin
Nowy laptop Vaio X, to nic innego jak kontynuacja starej linii X505. Wykonany jest z włókna poliwęglanowego, które jest znacznie lżejsze od aluminium i tworzyw sztucznych stosowanych zazwyczaj w notebookach takich jak chociażby Apple. Komputer waży zaledwie 680 gramów i ma tylko 1,4 centymetry grubości.

MacBoor Air może się schować. Vaio X pojawi się na rynku tydzień po premierze Windowsa 7 i będzie kosztować prawie 2000 dolarów.

Jak Wam się podoba?