Jeśli jeszcze nie zakupiliśmy świątecznych prezentów dla wszystkich bliskich i nie mamy pomysłu, dobrym wyjściem może być bielizna z świątecznym motywem przewodnim. 

KappAhl przygotował na tę okazję specjalną kolekcję dla całej rodziny. Do wyboru mamy seksowny komplet dla Pań, Bokserki i szlafroki dla Panów, kapcie, pidżamy i koszule nocne. Wszystko w biało-czerwono-czarnej kolorystyce czyli typowo świątecznie. Nie ma tu natomiast żadnych wizerunków mikołajów czy reniferów, za to przeważają motywy kwiatowe. Duży wybór dla każdego członka rodziny.

Triumph proponuje na Święta trzy trzy wyjątkowe, bardzo ekskluzywne serie bielizny dla kobiet: Brilliant Shine, Satin Shine i Exclusive Shine. Powstałt z satyny w kolorach czerni, czerwieni i złota. Wybierając jeden z modeli stworzymy idealny prezent dla ukochanej.

O tej porze pojawia się również mnóstwo propozycji bielizny inspirowanej strojem mikołaja, tyle że najczęściej dla Pań i to w bardzo kusych wersjach;) Niewątpliwie większość z nich nie można nazwać bardzo praktycznymi, jednak często bardzo podobają się Panom:) A dla mężczyzny zawsze można kupić bokserki w renifery...