Wśród torebek oferowanych przez firmę top-trend.pl znaleźć można modele, które z pewnością przypadną do gustu każdej lubiącej szyk i elegancję businesswoman.

Warto podkreślić, iż w tym przypadku elegancja nie kojarzy się z nudą. W ofercie sklepu znajdziemy bowiem nie tylko klasyczne teczki, lecz również zupełnie nowoczesne modele, dzięki którym każda z Pań będzie mogła podkreślić swój indywidualizm.

Jako przykład można chociażby podać aktówkę z limitowanej kolekcji GIOVANI, sygnowanej przez Leszka Czajkę. Torebka ta zrobiona jest z najwyższej jakości naturalnej, lakierowanej skóry bogato zdobionej oryginalnymi kamieniami Swarovskiego. Wnętrze zawiera mnogość kieszonek i przegródek, które pozwalają utrzymać ład żyjącej w biegu businesswoman.

Inna propozycja z oferty top-trend.pl to czerwona torba na laptopa. Jej zalety to, oprócz ciekawej kolorystyki, to materiał zabezpieczający przed wilgocią i wstrząsami oraz wyjmowany, wzmocniony pokrowiec na laptopa.
Buty na obcasie, jako nieodłączny atrybut każdej businesswoman, stanowią już dostateczne obciążenie dla kręgosłupa. Po co zatem nadwyrężać go dodatkowo ciężkimi torbami? O tym również pomyślała firma top-trend.pl i przygotowała ofertę eleganckich toreb na laptopa z odpinanym wózkiem. Produkt wykonany jest z naturalnej skóry, wyposażony w dodatkowy pokrowiec, chroniący przed złą pogodą oraz innowacyjny system suwaków mocujących, umożliwiający podpięcie torby do innych bagaży podróżnych i wózków.


Te i inne produkty znajdziecie w ofercie sklepu www.top-trend.pl